Michał Rachoń totalnie odleciał! Naczelny propagandysta IV RP po raz kolejny atakuje Konfederację! [VIDEO]

Michał Rachoń - prowadzący program "Woronicza 17". / foto: Prt Sc TVP Info

Michał Rachoń, czyli twarz najgorszej możliwej zmiany jaka dotknęła TVP, znowu atakuje Konfederację. Jak zwykle chwyta się najobrzydliwszych technik manipulacji i zakłamywania rzeczywistości.

Fałszywe oskarżenia i przyznanie się do winy

W najnowszej wypowiedzi Michała Rachonia pojawiają się dwa ciekawe elementy. Pierwszym z nich są kolejne fałszywe oskarżenia o jakieś dziwne związki z Federacją Rosyjską. Po świetnej akcji Grzegorz Brauna, który sam na siebie doniósł zawiadamiając służby, że istnieje podejrzenie iż jest „ruskim agentem” (po to żeby go porządnie prześwietlili i PiS mógł skończyć z tą farsą); więc po tej akcji takie oskarżenia to tylko ośmieszanie samego siebie.

Drugi ciekawy element to przyznanie się do winy. Rachoń wprost mówi, że temat ustawy 447 został podniesiony do debaty publicznej tylko dzięki politykom Konfederacji, ponieważ cała reszta POPiSu i ichnich tub propagandowych solidarnie na ten temat milczała.

„Temat ustawy 447 w polityce USA i w rozmowach w agendzie politycznej USA nie istniał do momentu, kiedy politycy
Konfederacji go nie wywołali […] To wszystko była dość duża i znacząca operacja Federacji Rosyjskiej.”
– powiedział Rachoń. Rzeczywiście jest się czym chwalić, tym że nie przekazywało się widzom pełnych informacji na tak ważny temat prowadząc „Wiadomości”.

Źródło: Twitter

31 KOMENTARZE

 1. Hahahaha… tzn że wcześniej Izba Reprezentantów Kongresu USA a później Senat USA są ruskimi agentami – pewnie Konfederacja ponosi tez winę za nowelizacje ustawy o IPN którą PiS musiał ponownie nowelizować lizać podeszwę izraelskiego buta…

  • przed wyborami konfederaci najglebiej wchodzili w doope trumpowi, prawdziwemu ojcowi 447 i popierali najglosniej zmiane ustawy o ipn ktore wywolaly prawdziwa wojne a teraz ssają izraelskiego buta poprzez przypominanie o rzekomych dlugach polakow w sytuacji gdy wszystkie partie od lewa i prawa sa przeciwko roszczeniom bezspadkowym

 2. Współczuje mu że każą mu te bzdury mówić a on musi i współczuje mu „żony” bo z taką wariatką jak Gnójska-Hejka to sztuka jest wytrzymać

 3. Ten Penis jest żałosny, taka tępa press ty tutka pisowska jak i jego wielokrotnie przełożona przez łózko żoneczka z wadą wymowy. Ale potwierdza tylko jak zakłamany i niebezpieczny jest reżim pisuarów.

  • Gdyby padał deszcz i Putin powiedziałby „Pada deszcz” to oczywiste jest, że pisowski imbecyl powiedziałby „Świeci słonce”, żeby nie oskarżono go, że zgadza się z Putinem.

   • hahahaha jaki sojusz? Polin to wasal, który interesuje Usrael o ile można go doić i obiecywać gruszki na wierzbie.

 4. A jeden z wieszczy gimbazy i Konfederacji w jednym ze swoich felietonów 30-krotnie zawyżył cenę zakupu przez Polskę F35. Tak jakoś mu się pomyliło, ale pewnie kilka pelikanów to łyknęło.

  • Proszę nie obrażać starego uszatego Żyda porównując do niego tę kurwę Gójską i jej obecnego (czwartego/piątego?) mężyka Penisa Rachonia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here