Skandal na spotkaniach z posłem Winnickim w USA. Biskupi stanęli po stronie lewackich chuliganów

Robert Winnicki/fot. Dominik Cwikła ⓒ
Robert Winnicki/fot. Dominik Cwikła ⓒ

To co działo się w ostatnich dniach w Stanach Zjednoczonych zakrywa o czysty skandal. Poseł na Sejm RP Robert Winnicki, który przyjechał do USA na zaproszenie amerykańskiej Polonii musiał „tułać” się po salach. Wszystko przez lewackie protesty i miejscowych biskupów.

Bez względu na opcję polityczną jest to skandal! Robert Winnicki to polski parlamentarzysta, nie pozwólmy na antypolonizm! – komentował sprawę Arkadiusz Cimoch, przewodniczący Koła Chicago Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.

Nie tylko on nie krył oburzenia, gdy dowiedział się, że biskup Brooklynu Nicholas DiMarzio z powodu nacisków postanowił zablokować możliwość spotkania z Winnickim. To miało się odbyć w kościele św. Stanisława Kostki w Nowym Jorku.

Na szczęście, szybko udało się znaleźć zastępcze lokale, w których odbyły się spotkania. Takie „utrudnienie” nie wystarczyło jednak lewakom, którzy postanowili zorganizować manifestację pod klubami, w których przemawiał jeden z liderów Konfederacji.

Winnicki chce w Stanach promować Konfederację, partię, która sztucznie napędza problem ustawy 447, antyamerykanizm i antysemityzm. Tymi populistycznymi sentymentami próbowano zdobyć sobie względy u ludzi, żerując na strachu i go nakręcając – mówiła dziennikarzom SE.pl jedna z protestujących.

Na szczęście protesty nie przestraszyły chętnych, którzy licznie pojawili się na spotkaniach.

Na spotkania z Ruchem Narodowym przybyło tysiąc rodaków. Dziękujemy! – podsumował na twitterze poseł Winnicki.

Źródło: SE.pl / Wolność24.pl

22 KOMENTARZE

  • „Winnicki chce w Stanach promować Konfederację, partię, która sztucznie napędza problem ustawy 447, antyamerykanizm i antysemityzm.”
   No właśnie, jak powszechnie wiadomo amerykańska Izba Reprezentantów i Senat uchwalają ustawy całkowicie bez znaczenia, a prezydent je zatwierdza też tylko sobie a muzom. Poza tym Ameryka ze swym lobby żydowskim rzecz jasna nie jest psem merdanym przez swój własny ogon, więc o co właściwie chodziło Konfederacji w tym wszystkim?

 1. Katolicyzm zdradzał, zdradza i zawsze zdradzi Polskę i polaków. Oni wami gardzą i plują na was a wy udajecie że deszcz pada. Polska katolicka hehe. Dajcie se siana, z klechami daleko nie zajedziecie, oni mają swoj interes.

  • pewnie masz też konkretną propozycję w zamian katolicyzmu ? Czy nie jest to zawarte w haśle: róbta co chceta ??? Jeżeli tak, to my – Polacy – katolicy gardzimy takimi „ideologiami”. Też mam radę dla ciebie: daj sobie siana z takim myśleniem…

  • Irek Walko, bzdury gadasz było dokładnie odwrotnie, kościół nigdy Polaków nie zdradził nie zawiódł. Malo tego , chociaż ja nie uczęszczam jestem „nie praktykujący” jak to się ładnie mówi, śmiem twierdzić, że gdyby nie kościół i nasza wiara katolicka to Polski by nie było, rozpłynęli byśmy się w niebycie
   To jest generator naszej tożsamości i kultury to nas spaja od 1000 lat ponad i głupi ten co go zwalcza, piłuje gałąź z której wyrasta. Znasz to: czemu pan nie klęka bo nie wierze a czemu pan tu przyszedł? bo jestem przeciw

   • generatorem polskiej tożsamości i kultury, to co znaczną część Polaków spaja od 1000 lat
    to jest co najwyżej coniedzielne chodzenie do kościoła, ale nie KrK jako taki;
    i to tylko pod warunkiem, że wbrew rozkazom z Watykanu, dany proboszcz/ksiądz polskość i patriotyzm wspiera
    tylko, że tacy księża ostatnimi laty to już całkiem zanikają …

 2. pewnie masz też konkretną propozycję w zamian katolicyzmu ? Czy nie jest to zawarte w haśle: róbta co chceta ??? Jeżeli tak, to my – Polacy – katolicy gardzimy takimi „ideologiami”. Też mam radę dla ciebie: daj sobie siana z takim myśleniem…

  • Kościół Katolicki nie jest kościołem polskim. „Nie masz Żyda ani Greka…” (Gal 3:27). Jego rolą jest prowadzenie ku Zbawieniu, a nie niepodległości, czy jakiejkolwiek innej sprawie narodowej.
   Biskup akurat był amerykański, ale nie to było problemem, tylko to, że się p…ł przed jakimiś bojówkarzami.

 3. Walka z antysemityzmem i onanizmem oraz homoseksualizmem zawsze byla czescia mojego jestestwa Moja walka zaczela sie w toalecie meskiej na dworcu PKP w Malkini

  • Hmmm, udało się Tomkowi zwalczyć skłonności do onanizmu czy też homoseksualizmu w toalecie męskiej na dworcu PKP w Małkini? Gratuluję. A co było potem? Już poleciało jak z górki nawet z antysemityzmem?

 4. Pisałem wielokrotnie, że lewica katolicka niewiele różni się od lewicy tęczowej. Ta sytuacja jest tylko potwierdzeniem tego o czym pisałem, a poza tym sądzę, że kościół rzymskokatolicki powinien zostać zniszczony.

 5. myślę że nawet jak by kopy w d… dostawali polskojęzyczni patrioci nie zrozumieją ze w KrK nie mają czego szukać i żadnej Wielkiej Polski Katolickiej nie było nigdy i nie będzie nigdy
  KrK to globalna, zawsze antypolska organizacja, do tego od lat przejęte przez komunistów i nic tego nie zmieni,
  a już na prwno żadne wycie skomlacych psów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here