Zamaskowani lewicowi ekstremiści robią rozróbę w Kanadzie. Natrafili jednak na opór [VIDEO]

Antifa_rewolucja_komuniści_Trump_Dania_zakaz-zaslaniania-twarzy
Zdj. ilustracyjne. Źródło: YouTube/Infowars

Nie tak dawno zamieszczaliśmy badania wedle których to lewicowi ekstremiści dokonują większej ilości zamachów i są agresywniejsi. Teraz w sieci pojawił się kolejny przykład na agresywne działania radykałów z lewej strony.

Zamaskowani lewacy vs ludzie którzy nie wstydzą się swoich twarzy

Ciekawe jest to, że wszelkiej maści antifiarze, lewicowi ekstremiści i komunistyczni radykałowie, którzy dokonują rozrób na zachodzie wstydzą się swoich wizerunków. Nie chcą być kojarzeni ze swoimi poglądami i poczynaniami?

W Kanadzie doszło do kolejnej rozróby którą zainicjowała różowa strona. Tym razem napotkali jednak na odpór ze strony normalnych mężczyzn, którzy nie ukrywali swoich twarzy za kominiarkami.

Takie starcia są coraz częstsze za „wielką wodą”

To nie pierwsze i zapewne nie ostatnie takie starcie zainicjowane przez lewackich chuliganów. Wielką popularność w sieci zdobyła tak zwana bitwa o Portland, w której agresywne oddziały antify zostają rozbite w perzynę przez normalnych białych mężczyzn.

Chłopak z kaskiem bohatersko broni kolegę

Bohaterem poniższego filmiku na pewno jest chłopak z kaskiem w dłoni, który w ostatnim momencie zasłania kolegę bitego przez dwóch zamaskowanych lewicowców.

Wideo poniżej:

Źródło: YouTube, Facebook