Niesamowite! To miasto ma tylu mieszkańców co połowa Polski a ONI trafili właśnie na siebie

Krychowiak i Lewandowski w Pekinie. Foto: Instagram
Krychowiak i Lewandowski w Pekinie. Foto: Instagram

Długi i wyczerpujący sezon już za polskimi piłkarzami. Znakomita większość wsiadła do samolotów i wyruszyła na wyczekiwane wakacje. Tak było z gwiazdami reprezentacji Robertem Lewandowskim i Grzegorzem Krychowiakiem. Obaj nie spodziewali się, że wpadną na siebie w mieście które ma 21 mln populacji! 

Jeszcze kilka dni temu kapitan biało-czerwonych wygrzewał się razem z żoną Anią i córką Klarą na greckiej wyspie Mykonos. Lewandowskim towarzyszył wtedy Wojciech Szczęsny z Mariną. „Lewy” nie zakończył szybko wakacji i udał się do stolicy Chin, a tam nieoczekiwanie spotkał innego kolegę z reprezentacji – Grzegorza Krychowiaka. Zaskoczeni panowie zrobili wspólne zdjęcie, które napastnik Bayernu wrzucił na Instagram.

„Ten moment, gdy w mieście żyje 21 milionów ludzi, a ty wpadasz na kumpla z pracy” – skomentował „Lewy”.

4 KOMENTARZE

  1. chodzą utartymi scieżkami wytyczonymi przez biura podróży to i mogli się spotkać. Poza tym info bez sensu, siedzi ktoś i wymyśla bzdety. kiedyś to było tu coć interesującego, nawet bzdety korwina są już lepsze. Lewandowski dobry jest na boisku, poza boiskiem to mulasty tmat

    • Portal na podstawie badań naukowych został dopasowany poziomem do potencjalnych czytelników, czyli wyborców Konfederacji.

  2. czas skończyć z tym portalem. Najgorsze jest to, że wygląda na to ze takie niedoj….. mamy środowisko która ma być niby ostatnim ratunkiem dla Polaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here