Niewiarygodne nagranie. Mieli wielką szansę na nagrodę Darwina [VIDEO]

Ekowariaci przykuli się do taśmy w zakładach drobiarskich. jeden z nich mało nie stracił głowy. Zdjęcie: Twitter
Ekowariaci przykuli się do taśmy w zakładach drobiarskich. jeden z nich mało nie stracił głowy. Zdjęcie: Twitter

Grupa ekooszołomów postanowiła znów zaprotestować. Wariaci przykuli się do linii produkcyjnej w zakładach drobiarskich. Jeden z nich mało nie stracił głowy.

Wariaci posuwają się coraz dalej w swych patologicznych akcjach. Niedawno wypalali sobie znaki na ciele. Tak jak się znaczy krowy.

Teraz postanowili wstawić się za kurczakami. W zakładach drobiarskich przykuli się do taśmy produkcyjnej. Coś jednak poszło nie tak. taśma w pewnym momencie ruszyła. Jeden z wariatów mało nie stracił głowy. Świry nie wiedziały jak wyłączyć maszynę.

Oficjalnie pracownik zakładów twierdzi, że nie wiedział, że wewnątrz są wariaci, którzy przykuli się do taśmy produkcyjnej. Bardziej jednak prawdopodobna jest wersja taka, że akcja była uzgodnione, tylko jak to bywa u wariatów i lewaków, wszystko czego się dotkną psuje się, lub idzie nie tak jakby chcieli.

1 KOMENTARZ

  1. Dzisiaj wariaci mają jakieś swoje święto czy co? Na miejscu właściciela tej rzeźni to bym zrobiła sprawę sądową i żądała ogromnego odszkodowania za wtargnięcie na cudzy teren do zakładu produkującego żywność. Za stworzenie zagrożenia sanitarno-epidemiologicznego, za narażenie życia i zdrowia innych ludzi i jeszcze coś by się wymyśliło. Wariatów powinno się zamykać w placówkach dla wariatów a nie pozwalać im chodzić na wolności bo potem wariują i zagrażają normalnym ludziom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here