Lewaccy internauci oburzeni na WORD za żart z kobiecych pośladków. „Ten żart w dzisiejszych czasach jest niedopuszczalny”

Żart WORD Białystok fot. screen twitter.com/spottedbia
Żart WORD Białystok fot. screen twitter.com/spottedbia
Reklama / Advertisement

Na prosty, wręcz infantylny żart zdecydowała się osoba prowadząca na twitterze profil WORD Białystok. Kobieta na rowerze w białych spodenkach, choć powoduje lekki uśmiech na twarzy, to wielu internautów o „lewicowym poczuciu humoru” poczuło się śmiertelnie obrażonych.

Ten żart w dzisiejszych czasach jest niedopuszczalny – możemy przeczytać w jednym z komentarzy i co przerażające, podobnych jest bardzo wiele.

W czasie, gdy internet zalany jest całą masą treści, które faktycznie są oburzające, największą zmorą dla lewicowych użytkowników jest użycie zdjęcia atrakcyjnej, młodej kobiety, która co warto podkreślić, w pełnym ubraniu, jedzie rowerem.

Choć całą sytuację przyjmujemy z lekkim przymrużeniem oka, to jednak taki obraz sprawy poniekąd nas nie dziwi. Niedopuszczalne jest bowiem, że na zdjęciu widoczna jest kobieta. Zupełnie inaczej internauci komentowali by poniższe zdjęcie, gdyby znajdował się na nim mężczyzna w spodniach typu rurki, na rowerze tzw. holenderce i co ważne, z kawą w ręku, naturalnie z sojowym mlekiem wprost z popularnej sieci na S.

My jednak, jako redakcja, wybieramy zdjęcie, którego użył autor profilu.

Źródło: Twitter.com/SpottedBia / NCzas.com

Reklama / Advertisement