Megaskandal na planie „Polityki” Vegi. Grabowski jako Kaczyński na tle loga Konfederacji? [FOTO]

Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński na tle przerobionego loga Konfederacji/fot. Facebook Tomasz Grabarczyk
Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński na tle przerobionego loga Konfederacji/fot. Facebook Tomasz Grabarczyk

Planowany na wrzesień film „Polityka” Patryka Vegi wywołuje wielkie emocje. Teraz dostało się Konfederacji. Logo łudząco podobne do tego stosowanego przez koalicję propolską pojawia się za plecami granego przez Andrzeja Grabowskiego Jarosława Kaczyńskiego.

Pojawiają się kolejne zdjęcia z planu „Polityki” Patryka Vegi. Wiadomo że produkcja ma być bardzo mocna i uderzyć ma m.in. w rząd PiS, choć nie tylko.

Wiemy już, że pojawi się Krystyna Pawłowicz, Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki. Według różnych informacji, na Vegę padły naciski, by wycofał się z produkcji.

Wygląda jednak na to, że reżyser ma też coś na temat Konfederacji. Na jednym z fotosów z planu widzimy Grabowskiego w roli Kaczyńskiego… na tle przerobionego loga Konfederacji.

Orzeł jest pochylony bardziej w górę, niż oryginał. Ma jednak charakterystyczne skrzydła, koronę oraz dziób. No i patrzy się w lewo, a nie w prawo, tzn. jest zwrócony w kierunku USA a nie Rosji.

Fotos skomentował rzecznik Konfederacji w czasie wyborów Parlamentu Europejskiego, Tomasz Grabarczyk udostępniając go na Facebooku.

Z OSTATNIEJ CHWILI! Andrzej Grabowski wstąpił do Konfederacji! Oświadczenie o dołączeniu do nas wydał na planie zdjęciowym nowego filmu Patryka Vegi – zażartował Tomasz Grabarczyk z Konfederacji.

Co przeraża, wielu internautów wzięło tę informację całkiem na serio! – Rozumy potraciliscie?! Won z nim – napisał w komentarzu Karol udostępniając film z poparciem Grabowskiego dla Bronisława Komorowskiego w wyborach na prezydenta. – Czy sam pan Grabowski ogłosi to w jakiś sposób publicznie? Ciekawa informacja – pyta Adam.

Źródło: facebook.com/wp.pl

23 KOMENTARZE

 1. Tu trwa ostra eliminacja! Dla nich jest ona już zbyt mało dyspozycyjna, a żydzi aktualnie skompletowali bardziej serwilistycznych oraz powolnych szabesgojów, którzy są gotowi niezwłocznie oddać im cały polski majątek narodowy. Pamiętaj: żydzi są perfidnie przebiegli i wyrachowani. Zanim Prezes zauważy – potrafią go ze trzy razy przehandlować. Sprzedaż przez izraelską firmę budynku, w którym mieściła się siedziba PiS-u przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie, tylko to potwierdza.

 2. Izraelskie spec-służby od dawna są bardzo aktywne w kształtowaniu życia politycznego w Polsce. Są w posiadaniu bardzo obszernego zestawu materiałów dotyczących polskich polityków, gdyż np. pełna inwigilacja pomieszczeń w budynku przy Nowogrodzkiej trwała od co najmniej dziesięciu lat. A tzw. afera podsłuchowa kelnerów – to robota izraelskich i polskich spec-służb (m.in. Black Cube). Zwróć uwagę, że pierwsze nagrania są dużo wcześniejsze od tych, które poczyniła ekipa M. Falenty, i zostały dokonane w specjalnie izolowanych pomieszczeniach służbowych! Dalej: za ujawnieniem afery hazardowej (aktorzy pierwszego planu: Z. Chlebowski, M. Drzewiecki, R. Sobiesiak, J. Kosek et consortes), w tle, stały żydowskie służby zwalczające rządzący wówczas układ volksdeutschy. Przypomnę też (była to „pomysł” za rządu Ewy Kopacz), że to izraelskie służby (Mosad i Aman) miały weryfikować imigrantów (robiły by to, oczywiście, z punktu widzenia ich przydatności dla interesów Izraela). Dalej: programy informatyczne chroniące polskich polityków podczas lotów (znowu: pełna inwigilacja) są pochodzenia izraelskiego.

   • Zawsze lepiej, Kierowniki Episkopatu, kiedy podszywasz się pod męskie nicki, jak mój, niż pod nicki dziewczynek, jak Ali Wilk. Choć pewnie i to pierwsze cię, pedale, rajcuje.:)

   • Mam rente i dlatego jest tylko jeden Tomek. Innych nie ma. Taki mam intelekt i rozeznanie. Jest tylko jeden Tomek ,a konfederacja ma 4,77 hahaha. Tato ma na imie Tomek,a ten drugi Tomek to nie jest prawdziwy Tomek. Tomek podszywa pod Tomka.

   • Kierownik, ty to naprawdę musisz mieć smutne jak pizda życie – nie dość że jako prawdziwy Kierownik Episkopatu piszesz kretyńskie teksty, nie dość, że piszesz je jako niby podszywający się pod Kierownika Episkopatu, to jeszcze pode mnie się podszywasz. Mnie by się nie chciało tak trollować:)

 3. Zrobili po cichu pogrom – czystkę na stanowiskach tym żydom i szabesgojom, którzy byli zbyt mało dyspozycyjni i/lub niepokorni, albowiem sądzili, że wygranie wyborów daje im pewne prawa oraz do czegoś zobowiązuje. A przecież nie tak znowu dawno żyd Jan Vincent-Rostowski klarownie te kwestie rozstrzygnął mówiąc, że „Zobowiązanie zobowiązuje tylko tego, który czuje się zobowiązany”.

  RescueBrain: – Tak. Zapewne 

  • RescueBrain to największa pizda i debil na Wprawo.pl. Zawsze mam kupę polewu z tego pajaca. Jego pseudonim to jak wołanie s.o.s, ale nadaremno, bo jego mózgu nikt już nie uratuje.

   Wiesz kierowniku, kim jest ta pizda? Bo ja tak:)

 4. Jako że nastąpiło ich zblatowanie oraz całkowita kooperacyjna infiltracja. To dlatego, gdy np. lotnisko w Rzeszowie przeżywa raz na jakiś czas inwazję pielgrzymów, którzy zdążają tysiącami do grobu cadyka Elimelecha w Leżajsku – całe jest przejmowane przez specjalne ekipy izraelskich służb. Tak też było w przypadku, gdy niedawno do POLN „przyjechali żydzi (delegacja izraelska) po majątek”. Generalnie: służby żydowskie czują się Polsce władcami, np. chodzą po krakowskim Rynku ostentacyjnie nosząc swoją broń, czy też mówią oprowadzanej po centrum Warszawy (przy Pałacu Kultury) izraelskiej młodzieży: – „Za dwadzieścia lat to wszystko będzie wasze”.

 5. Orzeł jest pochylony bardziej w górę, niż oryginał.
  Ciekawa logika… mogło by być np. wyprostowany bardziej w dół niż oryginał

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here