Megaskandal na planie „Polityki” Vegi. Grabowski jako Kaczyński na tle loga Konfederacji? [FOTO]

Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński na tle przerobionego loga Konfederacji/fot. Facebook Tomasz Grabarczyk
Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński na tle przerobionego loga Konfederacji/fot. Facebook Tomasz Grabarczyk

Planowany na wrzesień film „Polityka” Patryka Vegi wywołuje wielkie emocje. Teraz dostało się Konfederacji. Logo łudząco podobne do tego stosowanego przez koalicję propolską pojawia się za plecami granego przez Andrzeja Grabowskiego Jarosława Kaczyńskiego.

Pojawiają się kolejne zdjęcia z planu „Polityki” Patryka Vegi. Wiadomo że produkcja ma być bardzo mocna i uderzyć ma m.in. w rząd PiS, choć nie tylko.

Wiemy już, że pojawi się Krystyna Pawłowicz, Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki. Według różnych informacji, na Vegę padły naciski, by wycofał się z produkcji.

Wygląda jednak na to, że reżyser ma też coś na temat Konfederacji. Na jednym z fotosów z planu widzimy Grabowskiego w roli Kaczyńskiego… na tle przerobionego loga Konfederacji.

Orzeł jest pochylony bardziej w górę, niż oryginał. Ma jednak charakterystyczne skrzydła, koronę oraz dziób. No i patrzy się w lewo, a nie w prawo, tzn. jest zwrócony w kierunku USA a nie Rosji.

Fotos skomentował rzecznik Konfederacji w czasie wyborów Parlamentu Europejskiego, Tomasz Grabarczyk udostępniając go na Facebooku.

Z OSTATNIEJ CHWILI! Andrzej Grabowski wstąpił do Konfederacji! Oświadczenie o dołączeniu do nas wydał na planie zdjęciowym nowego filmu Patryka Vegi – zażartował Tomasz Grabarczyk z Konfederacji.

Co przeraża, wielu internautów wzięło tę informację całkiem na serio! – Rozumy potraciliscie?! Won z nim – napisał w komentarzu Karol udostępniając film z poparciem Grabowskiego dla Bronisława Komorowskiego w wyborach na prezydenta. – Czy sam pan Grabowski ogłosi to w jakiś sposób publicznie? Ciekawa informacja – pyta Adam.

Źródło: facebook.com/wp.pl