Nowa gwiazda w filmie Vegi! Popularna gwiazda TVN ma szansę zostać aktorką

Małgorzata Rozenek-Majdan i Patryk Vega/fot. Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan i Patryk Vega/fot. Instagram

Gwiazda TVN Małgorzata Rozenek-Majdan ma szansę na zostanie aktorką i to nie byle jaką. Reżyser Patryk Vega złożył jej propozycję angażu w swojej nowej produkcji. – Jestem otwarty na współpracę z Małgosią – powiedział Vega.

Patryk Vega nie schodzi z ust Polaków, pozostając chyba najsławniejszym polskim reżyserem dzisiejszych dni. Gdy ujawnił, że jego najnowsza produkcja ma zdradzać kulisy polskiej polityki, rozgłos o nim jeszcze bardziej wzrósł.

W jego najnowszej produkcji mają pojawić się najbardziej znane postaci polskiej polityki, jak np. Jarosław Kaczyński czy Krystyna Pawłowicz. Jednak Vega nie spoczywa na laurach i już zapowiada kolejne produkcje oraz to, kogo widziałby w obsadzie.

Jak ujawnił, złożył propozycję Małgorzacie Rozenek-Majdan. Czy gwiazda programów TVN jak np. „Perfekcyjna pani domu” przystanie na taki pomysł?

Dotarły do mnie jakiś czas temu takie głosy i jak najbardziej jestem otwarty na współpracę z Małgosią – powiedział „Super Expressowi” Patryk Vega.

Jestem wręcz przekonany, że prędzej czy później spotkamy się na planie. Na pewno musi to być rola, która zarówno dla niej, jak i dla mnie będzie wyzwaniem. Małgosię bardzo cenię i uważam, że ma kapitalną osobowość, więc nie widzę przeszkód, byśmy mogli współpracować – dodał reżyser.

Źródło: se.pl