Szokujące doniesienia! Tancerka Don Vasyla zgwałcona na Dniach Przasnysza? „Podali mi pigułkę gwałtu”

Don Vasyl z zespołem/fot. PAP/Tomasz Gzell
Don Vasyl z zespołem/fot. PAP/Tomasz Gzell

Na Dniach Przasnysza prawdopodobnie doszło do skandalu z powodu molestowania jednej z tancerek Don Vasyla. Jak twierdzi, podano jej pigułkę gwałtu. Sprawę bada obecnie prokuratura.

Niedawno Don Vasyl wystąpił wraz z zespołem na Dniach Przasnysza. Po koncercie odbyła się oczywiście suto zakrapiana impreza. To właśnie wtedy miało dojść do molestowania seksualnego jednej z tancerek Don Vasyla.

Zespół po koncercie nocował w Przasnyszu. Zanim ekipa udała się do snu, wzięli udział w alkoholowej imprezie. Ponadto odbywał się tam pokaz cygańskich tańców. Było wielu gości.

Jedna z tancerek wówczas miała paść ofiarą molestowania seksualnego. Sprawę obecnie bada prokuratura.

Na tym etapie mogę potwierdzić jedynie tyle, że Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu prowadzi postępowanie w sprawie doprowadzenia w nocy z 15 na 16 czerwca jednej z tancerek zespołu Don Vasyla do poddania się innej czynności seksualnej, poprzez wykorzystanie stanu bezbronności – powiedział portalowi infoprzasnysz.com prok. rejonowy Artur Folga.

Oprócz tego do sądu złożono wniosek o przesłuchanie pokrzywdzonej. Twierdz, że podano jej pigułkę gwałtu.

Wszczęliśmy postępowanie oraz wydaliśmy polecenia wykonania pewnych czynności procesowych. Wystąpiliśmy do sądu o wyznaczenie terminu posiedzenia i przesłuchanie, ponieważ w tego typu sprawach prokurator nie ma prawa przesłuchiwać pokrzywdzonej samodzielnie – dodał Folga.

Manager zespołu Don Vasyla na razie nie odniósł się do zajścia w Przasnyszu.

Źródło: infoprzasnysz.pl/plotek.pl