Zachwyceni fani nie mogą w to uwierzyć. Wielki powrót potężnych gwiazd disco polo! [VIDEO]

Kadr z klipu
Kadr z klipu "Agnieszko" zespołu Night Lovers/fot. YouTube/BlueUniversePL

Po latach przerwy, popularny zespół disco polo ogłosił wielki powrót na rynek muzyczny w Polsce. Zespół Night Lovers opublikował obszerne oświadczenie.

Night Lovers to ekipa, która podbiła serca fanów disco polo oraz dance, po czym… porzuciła ich. W 2016 roku formacja zawiesiła swoją działalność. Fani nie przyjęli tej informacji dobrze.

Teraz jednak przyszedł czas na reaktywację. Night Lovers zapowiedzieli wielki powrót na rynek muzyczny w Polsce z nowościami.

Cisza była dłuuuuga. Poczyniliśmy jednak starania by tchnąć troszkę życia i jakości w nowe produkcje i lada moment startujemy. Tym razem nie premiera za premierą, ale mamy nadzieję, że przygotowane propozycje będą nie gorsze od tych zachodnich. Kompletny ,,burdel” gatunkowy, misz max, mix gatunków muzycznych jeden po drugim, nic się nie będzie trzymać kupy. Dwa projekty, a tyle dźwięków – czytamy na profilu zespołu.

Zespół stał się najbardziej sławny dzięki utworowi „Agnieszko”. Emocjonująca fabuła odbiła się szerokim echem w świecie muzyki disco polo. Oprócz tego znane są ich kawałki „Głód Riki Tiki” oraz „Mydełko Fa2”.

Startujemy pierwszym kawałekiem za około 2-3 tygodnie, będzie popowo-dance’owo tak by być krok przed tymi, którzy wyznaczają obecne trendy muzyczne w Polsce. Kto wie, może i nam się uda? – zapowiada formacja Night Lovers.

Źródła: facebook.com/disco-polo.info