Na starość jej się przypomniało. Trump miał ją zgwałcić ćwierć wieku temu jak miała 53 lata

76-letnia dziennikarka E. Jean Carroll biega po mediach i opowiada jak to Trump zgwałcił ją w sklepie, gdy miała 53 lata. Źródło: YT/MSNBC
76-letnia dziennikarka E. Jean Carroll biega po mediach i opowiada jak to Trump zgwałcił ją w sklepie, gdy miała 53 lata. Źródło: YT/MSNBC

Dziennikarka i autorka E. Jean Carroll oskarża Donalda Trumpa, iż miał ją zgwałcić w 1995 roku. Prezydent twierdzi, że kobieta kłamie i nigdy jej nie spotkał.

Caroll wydaje książkę i w ramach promowania jej opublikowała artykuł w „New York Magazine”, w którym pisze iż w 1995 roku, albo wiosną 1996 roku została zgwałcona przez Trumpa. Carrol wystąpiła na okładce magazynu, a jej zdjęcie podpisano”To miałam na sobie 23 lata temu kiedy Donald Trump zaatakował mnie w przebieralni Bergdorf Goodman „.

Dojśc do tego miało w przymierzalni sklepu Bergdorf Goodman w Nowym Jorku. Carroll ma teraz 76 lat. W momencie więc gdy Trump miał ją w owej przymierzalni gwałcić miała 52, albo 53 lata.

Teraz Carrol pisze do magazynu „Elle”, Playboy” i brukowca „Esquire” i promuje swą książkę wspomnieniową.

W oświadczeniu dla dziennikarzy Trump oznajmił, że kobieta kłamie i nigdy w życiu jej nie spotkał. „Nigdy w życiu nie spotkałem tej kobiety, a teraz ona próbuje sprzedać swą nową książkę” – tłumaczy prezydent. „To pokazuje jej motywację. Jej książka powinna wylądować na półce z fikcją”.

Wskazuje też, że nie ma żadnych zdjęć, czy nagrań ze sklepu, które w jakikolwiek sposób mogłyby potwierdzić zdarzenie, czy jego obecność na miejscu. Właściciel sklepu – Bergdorf Goodman, mówi, że nie ma też żadnego raportu na ten temat i żadnych relacji pracowników.

„To fatalne, że ludzie wierzą w takie rzeczy, gdy nie ma żadnych dowodów” – oświadczył Trump . „Jeszcze gorsze jest promowanie swych podupadających redakcji poprzez rozpowszechnianie fałszywych oskarżeń. To jakaś epidemia” – dowodził.

Trump oświadczył również, że takie fałszywe oskarżenia o gwałt osłabiają moc prawdziwych oskarżeń o seksualną napaść.

Wezwał również tych, którzy mają wiedzę, iż Partia Demokratyczna, współpracuje jakoś z Carroll, albo „New York Magazine”, by dali o tym znać. „ Świat musi się dowiedzieć o co w tym wszystkim chodzi. To haniebne i ludzie powinni być karani za takie fałszywe oskarżenia – napisał Trump.

Trump nawiązał w ten sposób do powoli rozkręcającej się kampanii prezydenckiej, w której może pojawić się mnóstwo oskarżeni i pomówień.

19 KOMENTARZE

 1. Tu trwa ostra eliminacja! Dla nich jest ona już zbyt mało dyspozycyjna, a żydzi aktualnie skompletowali bardziej serwilistycznych oraz powolnych szabesgojów, którzy są gotowi niezwłocznie oddać im cały polski majątek narodowy. Pamiętaj: żydzi są perfidnie przebiegli i wyrachowani. Zanim Prezes zauważy – potrafią go ze trzy razy przehandlować. Sprzedaż przez izraelską firmę budynku, w którym mieściła się siedziba PiS-u przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie, tylko to potwierdza.

 2. Po IRANIE zapewne USA zaatakuje:
  – Koreę Północną
  – Wenezuelę
  – Turcję
  – Arabię Saudyjką ( bo już będzie im zbędna)
  – Rosję
  – Chiny
  – Indie
  ,a później przyjdzie czas na Niemcy, Francję.
  Gdyby Putin był mądry to by zjednoczył się z Iranem, Koreą, Wenezuelą, Turcją, Chinami i byliby nie do ruszenia. Tak to wykończą ich wszystkich po kolei.

 3. Tu trwa ostra eliminacja! Dla nich jest ona już zbyt mało dyspozycyjna, a żydzi aktualnie skompletowali bardziej serwilistycznych oraz powolnych szabesgojów i cweli, jak ja, którzy są gotowi niezwłocznie oddać im cały polski majątek narodowy oraz własną dupę. Pamiętaj: żydzi są perfidnie przebiegli, wyrachowani i mają bardzo duże penisy. Zanim ktoś taki, jak ja, Kierownik Episkopatu zauważy – potrafią go ze trzy razy solidnie przeruchać. Sytuacja, kiedy całe stado żydów ruchało mnie przez dwa dni w budynku, w którym mieściła się siedziba PiS-u przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie, tylko to potwierdza.

 4. a jak bylam na wycieczce to Tramp przykryl mnie torą czy tortemi wlozył mi kasete VHS w majtki, obejzalam a tam Tusk zaklada getry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here