Kolejny skandal na brytyjskim dworze! To zachowanie Meghan i Harry’ego oburzyło wszystkich. Poszło o księcia Williama

Książę Harry i Meghan Markle oraz Książę William/Fot. PAP (kolaż)
Książę Harry i Meghan Markle oraz Książę William/Fot. PAP (kolaż)
Reklama / Advertisement

Pogłoski o rozłamie w brytyjskiej rodzinie królewskiej stają się coraz bardziej wiarygodne. Kate i William oraz Meghan i Harry nie będą wspólnie prowadzili fundacji charytatywnej. Ale na tym nie koniec. Kontrowersje wzbudziło także zachowanie Sussexów w stosunku do Williama, który obchodził 37. urodziny.

Od kilku lat na brytyjskim dworze panuje nowa tradycja. W urodziny członków rodziny królewskiej na ich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych królowa i jej najbliżsi składają życzenia, dodając najczęściej wspólne zdjęcia.

21 czerwca książę William skończył 37 lat. Na Instagramie Pałacu Kensington pojawiło się jego zdjęcie, pod którym dziękuje za wszystkie życzenia i miłe słowa.

Jednak życzenia dla Williama nie pojawiły się na Instagramie jego brata i bratowej. Para książęca Sussex ograniczyła się tylko do lakonicznego komentarza (pod zdjęciem Williama z podziękowaniami za życzenia). Brzmiał on: „Wszystkiego najlepszego”. Czujni internauci nie kryli swojego oburzenia.

„To przyszły król, mogliście się bardziej postarać”, „To chyba nie świadczy najlepiej o stosunkach między braćmi”, „Powinniście się wstydzić” – pisali.

Źródła: wp.pl/Instagram

Reklama / Advertisement