Amerykański analityk ma pewność, że III Wojna Światowa rozpocznie się w Polsce. Jego scenariusz jest krok po kroku realizowany

III Wojna Światowa - zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay
III Wojna Światowa - zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay

Według byłego amerykańskiego analityka, Larrego Bonda, III Wojna Światowa wybuchnie w Polsce. Tak przynajmniej Amerykanin napisał 27 lat temu w stworzonym przez siebie scenariuszu. Czytając go można zauważyć, że część tej „przepowiedni” już się wypełniła.

Larry Bond odbył sześć lat służby w wywiadzie marynarki wojennej USA, a potem rozpoczął karierę waszyngtońskiego analityka, specjalizującego się w konfliktach. To doświadczenie na pewno pomogło mu w tworzeniu scenariusza.

Pod koniec lat 80. pozazdrościł sławy i zarobków twórcom amerykańskich bestsellerów i postanowił sam coś stworzyć. Ze względu na wykonywany przez siebie fach padło na scenariusz wojenny.

Bond miał świadomość tego, że nie ma wielkich zdolności pisarskich dlatego zaprosił do współpracy pisarza Patricka Larkina. Bond miał wiedzę, a Larkin talent. Razem postanowili zesłać na Polaków III Wojnę Światową.

Scenariusz wypełnia się na naszych oczach

Europę Zachodnią Bond zjednoczył w jedną Konfederację Europejską, zdominowaną przez Francję i Niemcy – brzmi znajomo? Konfederacja posługiwała się nawetjedną wspólna walutą.

W tym nowym tworze ponadpaństwowym dochodziło jednak do zgrzytów. Jeden był na tyle poważny, że Wielka Brytania postanowiła opuścić wspólnotę europejską.

Na wschodzie sytuacja również miała się nie najlepiej. W Rosji władzę objął niejaki marszałek Kaminow, który obalił demokrację.

Rosja czyhała na niepodległość Białorusi i Ukrainy. Kraje takie jak Polska i Czechy wiązały swoją bezpieczeństwo ze Stanami Zjednoczonymi. NATO przestało istnieć.

Przez wojnę celną pomiędzy Konfederacją Europejską, a Stanami Zjednoczonymi wybuchł ogromny kryzys.

Europę zalała fala emigrantów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, a przez kryzys w społeczeństwie europejskich autochtonów wzrastał poziom rasizmu i niechęci do obcych.

Na Węgrzech, które stały się montownią samochodów z Niemiec i Francji dochodzi do ataków na arabskich pracowników. Do linczów dołącza się węgierska milicja. Interweniowac na Węgrzech musi policja z Francji.

Wściekli Węgrzy chcą pójść w ślady Wielkiej Brytanii o opuścić Konfederację. Wspólnoty Europejskie nie chcą na to pozwolić i starają się zająć państwo Madziarów.

Po stronie Węgrów staje USA, a skoro USA to także i Polska. Polacy obdarowani przez Amerykanów super nowoczesnymi samolotami F-15 atakują Niemcy i tak rozpoczyna się III Wojna Światowa.

Trzeba przyznać, ze analityczny zmysł Larrego Bonda podpowiedział mu wiele rzeczy, które po latach zdążyły się wydarzyć. Scenariusz powstał prawie 30 lat temu!

Źródło: Dziennik.pl

7 KOMENTARZE

 1. Co za brednie, obalił demokrację u ruskich, to chyba komedia jest. O jednej walucie i sprowadzeniu dzikusow do europy to bolszewiki z zydami knulu dużo wczesniej. Jak jest jedna waluta to wszystkie kraje jednoczesnie można pozbawić pieniędzy, resztę zaczną wyzynac obcokrajowcy, co już ćwiczą. Ten typek to bolszewik albo zyd

 2. Oni mają nawet scenariusz satanisty Alberta Pike na 3 wojny 🙂
  Ue to twór satanistyczny który ma w tym pomóc
  jak ściąganie najeźdźców z Afryki i B. Wschodu …

 3. A to jest Matka wszystkich tego typu przepowiedni.

  Jezus , znając ich myśli , rzekł do nich : « Każde królestwo , wewnętrznie skłócone , pustoszeje . I żadne miasto ani dom , wewnętrznie skłócony , się nie ostoi . Jeśli szatan wyrzuca szatana , to sam ze sobą jest skłócony , jakże się więc ostoi jego królestwo?

  Ewangelia wg św. Mateusza 12.25-26

 4. Ciekawe jest to, że większość tego typu scenariuszy, czy przepowiedni, przewiduje wojnę miedzy Polska a Niemcami….

 5. ALe pajacowanie. Arabscy pracownicy na Węgrzech, interwencja policji z Francji, atak Polski na Niemcy. Po porstu debil.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here