Doda ujawnia, że otrzymywała pogróżki

Dorota
Dorota "Doda" Rabczewska. Foto: Instagram
Reklama / Advertisement

Dorota Rabczewska funkcjonuje w show biznesie już blisko 20 lat. W tym czasie spotkało ją wiele nieprzyjemnych sytuacji. Artystka wyjawia, że dostawała nawet maile z pogróżkami.

Ostatnio Doda mówiła o swoich doświadczeniach w rozmowie z portalem Plejada.pl. Celebrytka wyznała, że stara się walczyć nie tylko ze zjawiskiem hejtu, ale również z hejterami. Odniosła się także do sytuacji, gdy dostawała pogróżki.

– Ta sprawa jest w toku. Komputer, który znaleziono jest zainstalowany w Niemczech. Tego nie zrobił żaden gówniarz, żaden małolat, ewidentnie robił to jakiś profesjonalista, więc tym bardziej będzie to policja skutecznie rozwiązywać, żeby dać do zrozumienia, że i takie sytuacje nie przemkną bez konsekwencji – wyznała.

Rabczewska opowiedziała także o tym, co ją spotkało za ostatnie poparcie Parady Równości. Od lat jest ona bowiem znana z poparcia środowisk LGBT.

– W tym roku nagle coś się zmieniło, nie wiem dlaczego. Po raz kolejny wspierałam Paradę Równości, czyli moich bliskich przyjaciół, z którymi się wychowałam. Odczułam niesamowitą złą energię, dostałam mnóstwo złych wiadomości – powiedziała.

Źródło: plejada.pl

Reklama / Advertisement