Dyrektor zgwałcił praktykantkę w końskiej stadninie

Gwałt i stadnina/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay
Gwałt i stadnina/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

Stanisław C., niedawny dyrektor stadniny koni w Regietowie, usłyszał zarzut zgwałcenia praktykantki – informuje Onet.pl. Do ataku na 19-latkę miało dojść w połowie czerwca.

Mężczyzna został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Nie przyznał się do zarzuconego mu czynu. Stanisław C. otrzymał zakaz opuszczania kraju oraz zakaz zbliżania i kontaktów z pokrzywdzoną. Ma też zapłacić poręczenie majątkowe w wysokości 20 tys. złotych – powiedział „Onetowi” Piotr Okarski, prokurator rejonowy w Staszowie.

Zlecone też zostały badania genetyczne przez śledczych. Materiał pobrany od ofiary zostanie porównany z DNA podejrzanego.

Do gwałtu miało dojść około miesiąc temu. 19-latka trafiła na SOR w Gorlicach. Była to praktykantka w stadninie konia huculskiego w Regietowie.

Z zeznań nastolatki wynika, że została zgwałcona. Sprawcą miał być dyrektor placówki.

Stanisław C. kilkanaście godzin później przeszedł na emeryturę. Liczni prokuratorzy prosili o wyłącznie ze śledztwa. Śledczy w Gorlicach jako powód podali, że mogą zostać posądzeni „o brak obiektywizmu”.

Prokuratura Regionalna w Krakowie zdecydowała, że sprawą zajmą się śledczy z Kielc.

Źródło: onet.pl

1 KOMENTARZ

  1. wprost.pl/448714/Korwin-Mikke-do-Kowala-Gdyby-pan-sie-znal-na-kobietach-to-pan-by-wiedzial-ze-zawsze-sie-troszeczke-gwalci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here