IKEA zwalnia ludzi za wiarę. Odpowiedź Fundacji Życie i Rodzina – bilbord tuż pod sklepem [FOTO]

Bilbord koło lubelskiej IKEA/fot. Facebook Krzysztof Kasprzak
Bilbord koło lubelskiej IKEA/fot. Facebook Krzysztof Kasprzak

IKEA dostała „prezent” od Fundacji Życie i Rodzina. Tuż koło jej sklepu w Lublinie stanął bilbord informujący o tym, że sieć „zwalnia ludzi za cytowanie Biblii” opatrzony hasztagiem „#IKEALGBT”

Nasza odpowiedź na lewacki terror Ikea. W Lublinie przed Ikea postawiliśmy billboard – poinformował Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina. Pokazał przy tym kilka zdjęć.

Widzimy na nich bilbord umieszczony bardzo blisko sklepu sieci IKEA z napisem „Stop zwalnianiu ludzi za cytowanie Biblii!” oraz hasztag „IKEALGBT” i adres Fundacji ŻiR.

IKEA znalazła się w ogniu krytyki po tym, gdy zwolniła pracownika za wyrażenie swojego zdania na temat homoseksualizmu po przedstawieniu forsującego ideologię LGBT artykułu. Opinia zwolnionego z IKEA pracownika wprost wynikała z wiary. Opinia padła na wewnętrznym forum pracowniczym.

Koncern przekonywał potem, że pracownik cytując Pismo Święte nawoływał do mordowania homoseksualistów. Ordo Iuris zapowiedziało, że pracownik złoży drugi pozew, ponieważ jest to szkalowanie go. Nigdy bowiem nie nawoływał do mordowania kogokolwiek.

Źródło: facebook.com/nczas.com

8 KOMENTARZE

  1. Nie wiem kim jest Pan Krzysztof Kasprzak, ale z całego serca gratuluję mu realizacji tego pomysłu. Bo to naprawdę świetny pomysł z tym bilbordem. Panie Krzysztofie jeszcze raz gratulacje.

      • Wolność słowa jest lewacka. W Rosji, Chinach i Iranie – waszych ukochanych krajach – nie ma wolności słowa.

    • Dlaczego lewactwo nie potrafi krytykować prywatnych firm w taki sposób, żeby nie zarobić dwukrotnego sądowego zakazu prowadzenia działalności pismaczej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here