Na Ukrainie będą kastrować pedofilów. Tylko dlatego, że kara śmierci jest nieprzewidziana w ukraińskim prawie

pedofilia/fot. ilustracyjne/fot. YouTube
pedofilia/fot. ilustracyjne/fot. YouTube

Rada Najwyższa Ukrainy przyjęła ustawę zakładającą, że pedofile krzywdzący nieletnich będą karani przymusową chemiczną kastracją. Projekt ustawy poparło 247 z 450 deputowanych. Projekt wyszedł z Partii Radykalnej.

Autor ustawy, Ołeh Laszko z Partii Radykalnej, tak wypowiada się na jej temat w oficjalnym komentarzu dołączonym do samego dokumentu:

„Dożywocie ani kara śmierci za przestępstwa seksualne wobec malutkich dzieci nie są przewidziane w ukraińskim prawie. I mało prawdopodobne, że gwałciciel nie wróci do swojego zajęcia po wyjściu z więzienia”– możemy przeczytać.

Przy okazji wprowadzenia zaostrzenia kar, na Ukrainie powstał również ogólnopaństwowy rejestr pedofilów do którego dostęp będzie miał każdy obywatel – głosowany był również kontrprojekt zakładający, że taki dostęp mogliby mieć jedynie pracownicy służb bezpieczeństwa i oświaty, jednak nie przeszedł.

Kastracja pedofilów to kara stosowana m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, Niemczech, Danii, Norwegii Kanadzie i Izraelu. W Polsce sam pomysł budzi opór środowisk lewicowych.

Źródło: Biełsat, nczas

8 KOMENTARZE

    • Wróć proszę, błagam! Od 2 tygodni codziennie walę gruchę pod Twoje wspomnienie! Moje zasrane życie jest nic nie warte bez Ciebie!

  1. A czy te tępe banderowskie łby słyszały o resocjalizacji???
    I teraz już wiadomo, dlaczego Ukraińcy uciekają z Ukrainy.

    • Faktycznie, sam zardzewialy sekator moze nie wystarczyc. MAsz racje, trzeba dolozyc jakies widly, albo siekiere, dla przykladnej resocjalizacji 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here