Pieniądze naprawdę leżały na ulicy! Kierowcy zatrzymywali samochody brali je pełnymi garściami [VIDEO]

Kierowcy zbierają pieniądze na drodze w Dunwoody w USA fot. You Tube @RealTee Tv
Kierowcy zbierają pieniądze na drodze w Dunwoody w USA fot. You Tube @RealTee Tv
Reklama / Advertisement

Do niecodziennej sytuacji doszło w amerykańskim stanie Georgia. Z bankowozu wypadły banknoty i rozsypały się na drodze. Kierowcy i pasażerowie rzucili się, by je zbierać. Policja apeluje o zwrot pieniędzy.

Do zdarzenia doszło na zatłoczonej autostradzie na przedmieściach Atlanty. W bankowozie otworzyły się drzwi i na drogę wypadło ponad 175.000 dolarów.

Kierowcy jadący drogą międzystanową I-285 w okolicy Dunwoody zjeżdżali na pobocze i rzucali się, by zbierać latające wokół i leżące na jezdni banknoty.

Zatrzymał się nawet kierowca ciągnika siodłowego z naczepą, na której przewożone były pnie ściętych drzew.

Szczęście może się jednak okazać chwilowe. Jak poinformował sierżant Robert Parsons z policji w Dunwoody wszyscy, którzy zabrali pieniądze z drogi będą musieli je zwrócić.

Apeluję do ludzi, którzy nie zwracają pieniędzy. Mamy wideo, mamy numery rejestracyjne samochodów. Mamy ujęcia osób zbierających banknoty z drogi międzystanowej. – wyjaśnił.

Zwracamy się do wszystkich z prośbą, by zwracać pieniądze. Nie zmuszajcie nas byśmy musieli was szukać, bo jeśli do tego dojdzie, zostaniecie prawdopodobnie postawieni w stan oskarżenia – powiedział Parsons na antenie lokalnej telewizji.

Aby zachęcić ludzi do zwracania pieniędzy władze Dunwoody zamieściły w mediach społecznościowych zdjęcie osoby, która miała rzekomo zwrócić gotówkę.

Źródło: ABC News

Reklama / Advertisement