Szok na Mazowszu! Okradł bo nie zaprosili go na stypę. Włamał się zaraz po pogrzebie

Policja. Obrazek ilustracyjny. Foto: PAP/Marcin Bielecki
Policja. Obrazek ilustracyjny. Foto: PAP/Marcin Bielecki

W Święcicach pod Ożarowem Mazowieckim doszło do szokującej kradzieży. Mężczyzna okradł zmarłą kobietę tuż po jej pogrzebie. Jego motyw był po prostu niebywały.

Miejscowa policja otrzymała zgłoszenie dotyczące kradzieży na posesji kobiety, która niedawno zmarła. Skradziono konstrukcję stalową zjeżdżalni, korpus chłodziarko-zamrażarki i elektryczną deskorolkę. Wszystkie te przedmioty znaleziono na sąsiedniej posesji.

Po zatrzymaniu mężczyzna zeznał, że dokonał kradzieży, ponieważ nie został zaproszony na stypę. Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży tych przedmiotów chciał urządzić własne przyjęcie, które miało mu zrekompensować brak udziału w konsolacji.

W czasie popełnienia czynu mężczyzna był trzeźwy. Usłyszał on zarzut kradzieży oraz uszkodzenia mienia w postaci siatki ogrodzeniowej, przez którą wszedł na teren posesji. Sprawą zajmie się sąd.

Źródło: se.pl

5 KOMENTARZE

  1. I słusznie zrobił! Co to za zwyczaje nie zaprosić na stype? Ja to jak np michalkiewicz wreszcie zdechnie, to bede swiętował śmierć tego capa, zrobie taką stype ze całe miasto usłyszy!

    • Nie wiadomo komu bliżej do ostatecznego rozwiązania. Więc nie emocjonuj się tak. Emocje skracają żywot, który i tak jest krótki i zasrany.

      • No michalkiewicz jest spasły, co chwile sie wścieka jak kuna w wiadrze i do tego jest stary, pewnie że niedługo zdechnie. Max 5 lat.

      • W Episkopacie też chudzielców jak na lekarstwo. Chociaż podejrzewam, że nie jesteś tam kierownikiem. Więc możeś ty i chudy. Ale wiedz o tym, że zanim gruby schudnie do chudy zeschnie się na wiór i zdechnie. Ale wówczas nie śmierdzi bo zeschnięty jest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here