Tragedia pod Warszawą! Zaginął 5-letni Dawid. Ojciec zabrał go ze sobą w miejsce, w którym popełnił samobójstwo [FOTO]

Samochód, którym ojciec z dzieckiem mieli się poruszać odnaleziono na terenie Grodziska Maz. / fot. Policja Warszawa
Samochód, którym ojciec z dzieckiem mieli się poruszać odnaleziono na terenie Grodziska Maz. / fot. Policja Warszawa

Samochód, którym ojciec z dzieckiem mieli się poruszać, odnaleziono na terenie Grodziska Maz. To szara Skoda Fabia. W poszukiwania chłopca zaangażowanych jest wielu funkcjonariuszy.

W trwających od nocy poszukiwaniach 5-letniego chłopca policjanci wykorzystują wsparcie operatorów dronów i policyjnego śmigłowca. Sprawdzany jest każdy sygnał.

Zgłoszenie o utracie kontaktu z chłopcem i jego ojcem policja dostała około północy od zaniepokojonej osoby z rodziny. Poszukiwania dziecka rozpoczęły się w nocy. Funkcjonariusze wykorzystują przy tym psy tropiące.

Jak poinformowała warszawska policja na Twitterze, w poszukiwania zaangażowanych jest wielu funkcjonariuszy. Wykorzystywane jest także wsparcie operatorów dronów oraz policyjnego śmigłowca. – Sprawdzamy każdy sygnał. Wszystkie informacje o możliwym miejscu pobytu dziecka można przekazywać pod alarmowy numer 112 – apelują policjanci.

5-letni Dawid został zabrany przez swojego ojca z miejsca zamieszkania ok. godz. 17 w środę. Mężczyzna miał prawa rodzicielskie, ta sprawa nie ma charakteru uprowadzenia. Według informacji policji, przed godz. 21 ojciec najprawdopodobniej odebrał sobie życie.

Informację o śmierci mężczyzny KPP w Grodzisku Mazowieckim otrzymała o godz. 20.52. Mężczyzna zginął potrącony na torach kolejowych. Jak podała warszawska policja, w miejscu tragicznego zdarzenia nie było dziecka.

Policjanci na terenie Grodziska Mazowieckiego znaleźli samochód, którym poruszali się ojciec z dzieckiem. To szara skoda fabia WGM 01K9. Na miejscu pasażera od strony kierowcy na szybie znajduje się zasłona przeciwsłoneczna z logo Zygzaka McQuinna, czerwonej wyścigówki z bajki „Auta”. Zdjęcie samochodu udostępniono na Twitterze warszawskiej policji.

Funkcjonariusze apelują o kontakt do wszystkich, którzy widzieli samochód. Dla policji istotna jest informacja, którędy się przemieszczał. – Dla nas bardzo ważna informacja dotyczy samego pojazdu bez względu na to, czy znajdował się on w ruchu, czy też był pozostawiony na parkingu – wyjaśnia rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Źródło: PAP / twitter.com/Policja_KSP

11 KOMENTARZE

 1. W lewackiej Szwecji zakazano by mu kontaktu z dzieckiem i oddano by je muzułumanom na wychowanie no alemy w Polsce wiemy że dziecko najlepiej czuje się w biologicznej rodzinie, nawet wtedy gdy ojciec jest alkoholikiem, nazistą czy narkomanem.

 2. „Dziecko należy do rodziców i tylko oni mogą decydować o jego losie. A jeśli podejmą błędną decyzję i dziecko umrze? To nastąpi eliminacja genów ludzi podejmujących błędne decyzje”

  Tak powiedział JKM

  • I jak zwykle miał rację!!! Zbyt trudne do pojęcia dla tych, którzy zostali obdarzeni przez przodków genem warunkującym zaburzenia procesów myślowych.

   • Co? Miał racje? Niby gdzie i kiedy?
    Ten archaiczny pogląd jakoby rodzic był właścicielem dziecka nie jest zgodny z stanem faktycznym.

   • Miałem na myśli eliminację genów. Co do własności, to rzeczywiście zdania mogą być podzielone tak jak w przypadku mienia bezspadkowego. Jestem pewne jednak, że zawłaszczanie dzieci przez państwo to kończący się epizod charakterystyczny dla bankrutującego systemu wartości.

   • Czyli uważasz że jeżeli rodzice chcą poić swoje dziecko wódką to państwo nie powinno się wtrącać?

   • Oczywiście, że tak! Nie powinno się wtrącać także gdy rodzice chcą poić swe dziecko wodą, mlekiem kozim czy tranem.

 3. Ale smiesznie bedzie jak sie okaże że mały gnój zdechł hahahahahahahahaha.

  Np ojciec go przybił gwoździem do drzewa i sie mały karakan wykrwaił.
  Albo lepiej, polał go benzyną i podpalił hahahahahahahhahahahahahahahahah

  • Dlatego urzędy powinny bardziej kontrolować rodziny. Jeżeli ktoś ma np. depresję to powinno się zapobiegać samobójstwu rozszerzonemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here