Z kronik ubogacania Europy. Przez kilka godzin znęcali się nad staruszką , a potem ją dobili. W Niemczech rozpoczął się proces imigrantów-zwyrodnialców

W Osnabrucku rozpoczął się proces 4 imigrantów, którzy przez kilka godzin torturowali staruszkę, a na koniec zamordowali ją. Zdjęcie : Zrzut z ekranu. RTL Nord.
W Osnabrucku rozpoczął się proces 4 imigrantów, którzy przez kilka godzin torturowali staruszkę, a na koniec zamordowali ją. Zdjęcie : Zrzut z ekranu. RTL Nord.

W sądzie w Osnabrück rozpoczął się proces czterech imigrantów oskarżonych o torturowanie i zamordowanie staruszki. Przed zabiciem jej zwyrodnialcy znęcali się nad nią wiele godzin.

W 2017 roku 75-letnia wdowa Ursula L. przeniosła się z Niederkassel do Melle niedaleko Osnabrück i tam nielegalnie próbowała zdobyć prawo jazdy. Straciła je 26 lat wcześniej. Staruszka weszła w kontrakt z osobnikami, którzy za 4800 euro zaoferowali jej fałszywe dokumenty.

Kiedy miało dojść do transakcji imigranci porwali ją i wywieźli do specjalnie wynajętego mieszkania. Tam przez kilka godzin w bestialski sposób znęcali się nad nią. Przeprowadzona przez lekarzy medycyny sądowej sekcja zwłok wykazała, że zwyrodniali imigranci prawie wyrwali jej język, połamali żebra, zgnietli krtań, zadali liczne rany głowy i twarzy. Bandyci torturowali ją, by uzyskać piny do kart kredytowych, które miała staruszka.

Po kilku godzinach tortur, gdy już wyciągnęli od kobiety wszystkie informacje wywieźli ją samochodem do Hasbergen. Tam rozbitą butelką poderżnęli jej gardło. Ciało ofiary porzucili w okolicach zabytkowego obiektu przemysłowego.

W czasie śledztwa bandyci obciążali się nawzajem. Dwaj Nigeryjczycy zrzucali winę na dwóch tureckich członków bandy.

48-letni Ramazan B., 25-letni Enoma E,. 24-letni Mert N. i 35-letni Kahraman P. odpowiadają za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. bandyci wpadli po tym jak kamery monitoringu zarejestrowały ich, gdy ukradzionymi kartami wybierali w bankomatach pieniądze z konta staruszki.

23 KOMENTARZE

 1. Nie mówie że to dobrze, ale rozumiem tych imigrantów.
  Stare baby, głupie stare torby, dziady w sumie też to zakała ludzkości.
  Są starzy, zajmują miejsca w komunikacji, śmierdza, głosuja na partie konserwatywne, nie dają nic społeczenstwu… Najchetniej to bym staruchów poddawał eutanazji.

 2. Do ala wilk „W Niemczech jest 800 zabójstw rocznie, w Rosji 15 000 zabójstw rocznie
  Wniosek – biali Słowianie są bardziej niebezpieczni niż muzułumanie”. Nie, wniosek jest taki, że biali Słowianie są niebezpieczni dla białych Słowian, a muzułmanie (czarni czy beżowi, o to mniejsza) dla białych. Dlaczego Ruscy się mordują nawzajem – wiemy. Podobnie jak wiemy dlaczego muzułmanie mordują ludzi Zachodu.

  • Dlaczego Rosjanie się mordują nawzajem? Pewnie z dobrobytu. Przecież JKM uważa że rządy Putina są lepsze niż rządy Merkel czy Morawieckiego.

   • Do ala wilk
    Przyganiał kocioł…
    Według pani/pana? lewackiej logiki rządy Putina też są super, bo nie ma tam rasizmu – biały morduje białego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here