Hanna Lis szokuje. Zjawiła się na wielkim otwarciu baru obok gwiazdy TVP Kurdej-Szatan

Hanna Lis/fot. Facebook Hanna Lis
Hanna Lis/fot. Facebook Hanna Lis

Hanna Lis od dawna nie pojawiała się na celebryckich imprezach. Postanowiła to zmienić i to z przytupem. Zjawiła się na wielkim otwarciu baru w Warszawie, obok m.in. gwiazdy TVP Barbary Kurdej-Szatan.

Hanna Lis przybyła na wielkie otwarcie warszawskiego baru. Oprócz niej, obecni byli m.in. Bartek Królikowski ze swoją dziewczyną.

Fani zarzucili już, że nie jest prawdomówny. Po rozstaniu z Julią Wieniawą zapowiadał, że jego kolejny związek nie będzie medialny. Najwyraźniej chęć zapozowania do obiektywu była jednak silniejsza.

Obecna była też wycofywana gwiazda TVP Barbara Kurdej-Szatan i Michał Piróg. Mieszanka zdawałaby się dość wybuchowa, ale nie doszło do żadnej awantury między celebrytami.

Czy można spodziewać się, że Hanna Lis znowu zacznie brylować na salonach? A może był to tylko jednorazowy „wyskok”?

plotek.pl

3 KOMENTARZE

  1. Przepraszam ,ale nie bardzo wiem kto według autora zasługuje na miano gwiazdy?Teraz byle dupa wyciągnięta z kądeś tam jest już gwiazdą?Poziom=dno i dwa metry mułu!!!!!

  2. Na poziom gwiazdy trzeba sobie zasłużyć. Na zachodzie jest cały sztab, który na to pracuje. Taki David Beckham na przykład. U nas te wypacykowane miernoty powyciągane z różnych dziur udają tylko gwiazdy, którymi nigdy nie będą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here