Michalkiewicz nie ma wątpliwości ws. dra Czerniaka. „Najwyższy czas, by przestał być ważnym elementem Konfederacji” [VIDEO]

Dr Hubert Czerniak i Stanisław Michalkiewicz/fot. Facebook Hubert Czerniak - Włączamy myślenie/YouTube/Stanisław Michalkiewicz
Dr Hubert Czerniak i Stanisław Michalkiewicz/fot. Facebook Hubert Czerniak - Włączamy myślenie/YouTube/Stanisław Michalkiewicz

Stanisław Michalkiewicz ostro podsumował działalność Huberta Czerniaka. Odniósł się przy tym do listu internauty, który zarzucił publicyście nierzetelność i bycie opłacanym przez kogoś, bo na antenie Mediów Narodowych skrytykował „alternatywnego medyka”.

Ostatnim razem miałem takie krytyczne uwagi pod moim adresem po tym, jak powiedziałem, że „Wielka Lechia to UBeckie rzygowiny”. Powtórzyłem to w tym programie wiedząc, że pan dr Czerniak jest jednym z propagatorów Wielkiej Lechii – przypomniał Stanisław Michalkiewicz, publicysta „Najwyższego Czasu!”.

Jeśli więc medycyna alternatywna jest tej samej wartości, co Wielka Lechia, to myślę, że najwyższy czas, by pan Czerniak przestał być „ważnym elementem Konfederacji”. Jak Konfederacja go przyhołubi to oczywiście nie moja sprawa. Ale ja też wyciągnę z tego wnioski – dodał Michalkiewicz.

Obawiam się, że pan dr Czerniak, który chlubnej karty życiowej nie ma, bo w stanie wojennym na ochotnika wstąpił do ZOMO i tam dosłużył się nawet stopnia kaprala, to musiał tęgo łomotać pałą. Potem MSW w uznaniu widocznie dla jego zasług zasponsorowało mu dokończenie studiów medycznych. Bo pan dr Czerniak zaczął te studia, po dwóch latach je przerwał, żeby wstąpić do ZOMO – nie wiem, co nim kierowało, bo on mi się nie zwierza. Ale być może ta sama motywacja, co panem Petelickim generałem nieboszczykiem. On kiedyś w jednym z wywiadów powiedział, że wstąpił do SB, żeby spełniać dobre uczynki. Niektórzy w tym celu wstępują do zakonów, a niektórzy do SB. A niektórzy – jak pan Czerniak – do ZOMO – przypomniał.

Dlaczego miałoby to rzucać cień na moją wiarygodność jako rzetelnego i niezależnego komentatora? Tego nie bardzo rozumiem. Ja nie wierzę w medycynę alternatywną, uważam to za szarlatanerię. Oczywiście ludzie się tak leczą, np. Małgorzata Braun podobno leczyła się własnym moczem, niewiele jej to pomogło, bo jak wiadomo, zmarła. Ale ludzie się rozmaitych środków chwytają – zauważył Michalkiewicz.

40 KOMENTARZE

  • Niech pozbędą się Tomka 🙂
   Nawet jakby mieli 20 % to będą mieć 4 % bo nie ważne kto jak głosuje ważne kto głosy liczy

   • Mnie się nie mają co pozbywać – nie należę do nich – w życiu bym się na taki obciach nie zdobył, by do Konfederacji wstąpić:).

    P.S. Ciekawe, na jakie sposoby jeszcze będziecie sobie tłumaczyć wyborcze porażki, zanim dotrze do was, że po prostu macie marginalne poglądy polityczne i Polacy was nie chcą?

   • Polacy nie mają nic do gadania
    Wybory to ustawka i to nie tylko w Polsce ale Polińska trzoda nadal wierzy w demokrację 🙂
    3 RP to firma podobnie Niemcy, USA …
    kto tak naprawdę rządzi mówił Ronald Bernard

  • Bzdury. Oszołomów musi być jak najwięcej, by Konfederacja zdobyła jak najlepszy wynik czego przykładem jest PiS składający się z uberoszołomów typu: Szydło, Mazurek, Fotyga, Rafalska, Zalewska, Kępa, Pawłowicz, Tarczyński, Macierewicz, Karski, Czarnecki, Jurgiel, Brudziński, Suski, Ziobro, Waszczykowski, Gowin i największy cadyk oszołomstwa w tym zwierzyńcu – Jaro „czy marihuana jest z konopi, chyba nie” Polskęzbaw.

   • Wybacz, ale wszystkie te osoby, które wymieniłeś (poza może Macierewiczem, którego PiS już odsunął a wcześniej co wybory chował) to w skali oszołomstwa takiemu Czerniakowi do pięt nie dorastają.

 1. Dr Czerniak już mówił o swoim życiu
  S. Michalkiewicz sam uczył się za komuny podobnie Korwin
  Od lat 90 mamy komunę z zachodu unijną, tęczową
  wybory są ustawiane i to nie tylko w Polsce

  • Ty naprawdę wierzysz, że ktoś taki jak Korwin i Braun mógłby realnie mieć 20 procent zwolenników? Serio? Wyróżnik wreszcie z bajek.

   • Może sam k…. wyrośnij poliniaku
    bo na razie wierzysz w bajki o demokracji, uczciwych wyborach 🙂

   • Mr??, oczywiście, że wybory są manipulowane, ale nie w ten sposób, co myślisz. Tobie, jak dziecku, wydaje się, że to lata 40/te czy 50-te, gdzie ktoś siedzi w komisji i dyktuje wynik, zabierając jakiemuś ugrupowaniu 20 procent.

    Poza tym, serio ci się wydaje, że Konfederacja może mieć więcej bo kilku nawiedzonych na tym forum ekscytowało się, że będzie 20 procent? Serio wierzysz, że pozostałe 96 procent Polaków chciałoby znaleźć się, jako wyborcy, razem np z gościem, który co chwila pisze, że wszędzie rządzą sataniści (zgadnij, o kim mówię) albo z takim już kompletny idiotą jak np siedzący tu non stop na forum Kierownik Episkopatu? Chłopie….

   • Sadzac po tobie, to nie beda mieli wiecej niz 15%. A w ogole, to jesli nie chcesz miec wolnosci w panstwie, co tu robisz? Po co tu smrodzisz? Po co klamiesz? Lepiej sie rano czujesz, gdy po paru klamstwach na tym portalu, spojrzysz w lustro? A moze ty jestes zwyczajnie glupi i nie potrafisz zrozumiec idei wolnosciowcow? Szkoda, ze Sommer oddal wam komentowanie. Gdybym byl moderatorem, to swiat by o was nie wiedzial. Lepie jukryc gowno pod sciolka.

 2. Pan Redaktor jak zawsze ma rację. Zgadzam się z nim w 99% z jednym małym wyjątkiem. Do zagospodarowania jest blisko 50% wolnego elektoratu, a nie 10%.

  Na wybory uczęszcza tylko połowa uprawnionych do głosowania. W najlepszym wypadku z 30 milionów ludzi w wyborach weźmie udział 15 milionów obywateli. Wystarczy sprawdzić ostatnią frekwencję oraz 2015 rok na stronach PKW.

  Moi przedmówcy pisali, że wybory są ustawką. W jakimś zakresie tak, ale nie zmienia to faktu, że połowa społeczeństwa nie wierzy w demokrację i wybory ma w głębokim poważaniu.

  PS. Ludzie renesansu potrzebni od zaraz.

 3. Czas najwyższy, żeby PSYhIATRZY przestali kłamać pacjętów, bo choroby psyhiczne można leczyć prądem z nadajnika radiowego. Frilifonowa mikrofalowa terapia rezonansowa na odległość, jest możliwa. Niech sami zaczną brać to świństwo, które przepisują pacjętom. Elektrostymulacja muzgu w chorobach psyhicznych, jest możliwa, ponieważ są nadajniki do BEZPRZEWODOWEJ TRANSMISJI PRĄDU. Zaprzeczają, bo na odległość ich się leczy, a pacjęt już nie ma do tego prawo.

 4. Jak ktoś namawia do wystąpienia z EU, to już skazuje się na porażke wyborczą. Co w zamian , wielka rosja? To już było i dlatego tacy jak Korwin mają poparcie na granicy 2%…. Naród nie jest głupi i wszystkiego nie kupi….

  • Otóż to – jedna z przyczyn tego, że Konfederacja dla Polaków jest zupełnie nieakceptowalna. Nie ma obecnie w UE żadnej liczącej się partii, która nawoływałaby do rozwalenia / wyjścia z UE, wszyscy mówią, jak już, o reformie (wliczając Le Pen czy Salviniego). Do tego kwestionowanie sojuszu z USA. Konfederacja o wielkiej Rosji oczywiście nie mówi, bo tego by już nawet cześć z tych 4 procent ich wyborców nie zdzierżyła, ale mówi np o sojuszu z Chinami, co pokazuje, jak bardzo jest to partia oderwana od realiów.

 5. Staś ma wąskie (ograniczone) horyzonty nie to co Hubert, wiec Stasio jak się znasz na medycynie to stań do dyskusji z Hubertem, a jak nie to trzymaj gęba w dziedzinie leczenia i przed Mieszkowej, bo w tym momencie na mądrego nie wychodzisz.

  • Na medycynie – jak wiadomo – wszyscy się znamy.
   Natomiast w temacie Wielka Lechia to nawet krowa na rowie nie jest tak głupia jak turbosławianije.

 6. a cóż to za święto,że portal otworzył tak szeroko swe forum??? wszelkie rzygowiny powróciły jak bumerang-i plują.Moderator śpi?

 7. Widze, ze cenzura Wolnosci24 tnie ostro. Brawo, tak trzymac. To zagwarantuje polskiej prawicy (konfederacji kolejny sukces wyborczy.
  Drogi pan Stanislaw coraz czescie sie kompromituje. Zaslugi sprawiedliwie zarobione aktywnosca przeciw 447 juz rozmienil na drobne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here