Starcie tytanów: Doda vs Roman Giertych. „Dziewczyny, uciekajcie od alkoholików!” „Romana poniosło…” [FOTO]

Roman Giertych, Dorota
Roman Giertych, Dorota "Doda" Rabczewska Źródło: PAP, Collage

„Romana poniosło” napisała swoim Instagramie Dorota „Doda” Rabczewska. Chodzi o wpis prawnika na temat skazania piosenkarki.

„Dziś zapadł wyrok SO w Warszawie w spr. Doroty R. Została prawomocnie skazana na grzywnę za groźby karalne wobec Emila Haidara. We wrześniu rozpocznie się znacznie poważniejsza sprawa, gdzie na ławie oskarżonych skazana dziś Dorota R. zasiądzie wraz z innymi osobami”– napisał na swoim Twitterze Roman Giertych.

Romana poniosło…

„Romana poniosło na Twitterze 🤭😀W tej sprawie nie ma i nie było takiego zarzutu. „ZMUSZANIA DO OKREŚLONEGO ZACHOWANIA SIĘ””– napisała na swoim Instagramie piosenkarka.

Doda przedstawiła w mediach społecznościowych opinii publicznej jak dokładnie brzmiał akt oskarżenia:

„Zarzut oficjalnie brzmiał: w okresie od 15 sierpnia 2015 roku do dnia 27 listopada 2015 roku zmuszała Emila Haidar do określonego zachowania, polegającego na przyznaniu się na forum swojej rodziny oraz rodziny Emila Haidar, że ten jest uzależniony od alkoholu i środków odurzających, grożąc umieszczeniem na portalu społecznościowym Facebook filmów zawierających treści kompromitujące pokrzywdzonego oraz zamieszczając film o takiej treści””– możemy przeczytać na Instagramie gwiazdy.

Na koniec Doda dodała jeszcze ostrzeżenia dla swoich fanek:

„Dziewczyny ,uciekajcie od alkoholików,nie dość ze zagrażają wam i sobie to po zakończeniu ciągną się jeszcze jak smród po gaciach jako „ci pokrzywdzeni””

Czy Roman Giertych przeprosi Dodę albo wystosuje jakieś sprostowanie?

Źródło: Instagram