Wielka Brytania w odmętach szaleństwa. Lekarz stracił pracę, bo nie chciał mówić „Pani” do brodatego mężczyzny

dr David Mackereth i Alex Drummond ( nie związany ze sprawą) Foto: Twitter
dr David Mackereth i Alex Drummond ( nie związany ze sprawą) Foto: Twitter
Reklama / Advertisement

Wielka Brytania staje się najbardziej chorym krajem, jeżeli chodzi o poprawność polityczną. Tym razem terror LGBTQ+ dosięgnął chrześcijańskiego lekarza, który został zwolniony z pracy po tym jak odmówił odniesienia się do brodatego mężczyzny per „Madam” (Pani – red.).

Osobą zastraszoną przez terror LGBTQ+ jest 56-letni dr David Mackereth, który pracował jako rzeczoznawca ds. rent dla Departamentu Pracy i Emerytur. W pewnym momencie zapomniał, że mieszka w kraju gdzie lewacki światopogląd jest obowiązkowy i stracił przez to pracę.

Ojciec czwórki dzieci twierdzi, że został zapytany w rozmowie z przełożonym: „Jeśli masz przed sobą mierzącego sześć stóp mężczyznę z brodą, który mówi, że chce aby odnosić się do niego jako „ona” i „pani”, czy zrobiłbyś to?”.

Lekarz co łatwo się domyślić, odpowiedział „nie”. Jak twierdzi zmienność płci ”jest niczym więcej niż urojeniem”. Szpital natychmiast zakończył z nim kontrakt z powodu odmowy używania zaimków neutralnych płciowo.

Po zwolnieniu Mackereth miał stwierdzić, że: „Transgenderizm jest „urojeniowym przekonaniem” i ideologią „w którą nie wierzy i której nie znosi”.”

Mackereth, określa siebie jako „otwartego” chrześcijanina, i ma 30 letnie doświadczenie medyczne, został uprzednio ostrzeżony, że straci pracę, chyba, że zgodzi się na określanie biologicznych mężczyzn jako kobiety.

Jak podaje „The Telegraph” Mackereth nie daje za wygraną i pozywa rząd za dyskryminowanie w odniesieniu do przekonań religijnych, argumentując, że „zmienność płci” jest „niczym więcej niż urojeniem”.

„Sam fakt, że lekarz może zostać wyciągnięty z miejsca pracy, w celu pilnego przesłuchania , na temat jego przekonań o zmienności płci, jest zarówno absurdem jak i bardzo złowrogim znakiem, tym bardziej jeśli skutkuje to zwolnieniem” – powiedział gazecie dr David Mackereth.

Jak widzimy terror LGBTRTVAGD rośnie i w UK zaczyna się prześladować ludzi, którzy chcą jeszcze zachować zdrowy rozsądek.

Źródło: telegraph.co.uk

Reklama / Advertisement