Edyta Górniak czuje się porzucona! Jej syn nie chce z nią jechać na wakacje

Edyta Górniak. Foto: Instagram
Edyta Górniak. Foto: Instagram

Po rozwodzie z Dariuszem K. Edyta Górniak sprawuje opiekę nad ich synem, Allanem. Niedawno rozpoczął on naukę w liceum wojskowym, co też bardzo mu się spodobało. Jak widać, wojsko stało się prawdziwą pasją Allana, gdyż postanowił, że w tym roku spędzi wakacje na obozie survivalowym.

Górniak na każdym kroku podkreśla, że łączy ją silna więź z synem. Nie tylko dlatego, że jest on jedynakiem, ale przede wszystkim, gdyż jest bardzo dojrzały jak na swój wiek. Relacja ta uległa jednak rozluźnieniu, gdy Allan wyprowadził się do internatu wojskowego pod Warszawą.

Piosenkarka wciąż wolałaby, aby jej syn wybrał inną drogę zawodową, aczkolwiek jak na razie nie zanosi się na jakąś zmianę w tym zakresie. Jakby tego było mało, teraz Allan oświadczył, że nie pojedzie z nią w tym roku na wakacje.

Nastolatek wybrał obóz survivalowy. Wybierze się na ten wyjazd wraz ze swoimi kolegami z liceum.

Zawsze lataliśmy na wakacje razem. Ale teraz będzie inaczej. Allan szybko dojrzewa i dorasta. Zrozumiałam, że po prostu częściej potrzebuje otoczenia rówieśników. Tak więc sam zaplanował sobie obóz. Świetnie się dogadujemy i między nami jest super. mamy dużo wspólnych tematów. Tylko, że Allan jest w takim wieku, że najczęściej słyszę od niego pytanie: „Mama, masz jakiś grosik?”. W tej sytuacji zawsze jestem na wyciągnięcie ręki.

Źródło: pudelek.pl