Przecieki z planu serialowego „Wiedźmina” i nowe zdjęcia! Plany Netflixa wobec serialu na podstawie prozy Sapkowskiego są szokujące! [FOTO]

Wiedźmin Geralt na koniu Płotce Źródło: Materiały promocyjne
Wiedźmin Geralt na koniu Płotce Źródło: Materiały promocyjne

Netflix ma szokujące plany wobec serialu na podstawie prozy mistrza Sapkowskiego. Okazuje się, że Amerykanie nieprędko rozstaną się z Geraltem z Rivii.

KC Walsh to osoba znana w świecie seriali, filmów i gier jako wartościowe źródło informacji. Jego przecieki zazwyczaj okazują się prawdziwe dlatego fani na całym świecie pilnie śledzą jego Twittera.

Walch wypowiedział się na temat netflixowego „Wiedźmina” i choć zrobił to mimochodem i przy okazji rozmowy o innym serialu to i tak ten przeciek zaszokował fanów książki i gry.

Podczas rozmowy o serialu „Sabrina” jeden z obserwujących na Twitterze zapytał Walsha o to czy ma jakieś informacje na temat wiedźmińskiej produkcji. Ten od razu porównał oba seriale ze sobą mówiąc, ze w obu przypadkach włodarze platformy są bardzo zadowolenie.

Ponoć planowane są aż trzy sezony! Możliwe więc, że w produkcji zostaną zawarte wszystkie książki i opowiadania o wiedźminie stworzone przez polskiego mistrza fantasy, Andrzeja Sapkowskiego.

Jeśli Walch ma rację to będziemy się cieszyć ekranizacją serialową jeszcze kilka lat.

Jest wreszcie zdjęcie Płotki!

To jednak nie jedyna rewelacja dotycząca serialu. Twórcy wypuścili do sieci kolejne zdjęcie z planu przedstawiające Henry’ego Cavilla w roli Geralta. Tym razem na słynnym koniu – płotce!

Wiedźmin Geralt na koniu Płotce Źródło: Materiały promocyjne
Wiedźmin Geralt na koniu Płotce
Źródło: Materiały promocyjne

Źródło: Twitter, Facebook