Siedział na muszli klozetowej pięć dni! Jak się czuje? „Jestem bardzo zmęczony i bolą mnie nogi” [VIDEO]

48-letni Belg, Jimmy De Frenne próbował ustanowić rekord świata i siedzieć na muszli klozetowej przez 165 godzin. Źródło: YouTube
48-letni Belg, Jimmy De Frenne próbował ustanowić rekord świata i siedzieć na muszli klozetowej przez 165 godzin. Źródło: YouTube

Belgia. 48-letni Belg, Jimmy De Frenne spędził na muszli klozetowej 5 dni. Co takiego zjadł? Czy cierpiał może na nawracające problemy żołądkowe, wrzody żołądka lub coś z tych rzeczy? Nie! On po prostu spełniał swoje marzenia.

Marzył zaś o pobiciu rekordu Guinessa w najdłuższym okupowaniu toalety. W zeszłym tygodniu przesiedział na klozecie pełne 165 godzin.

Rzeczona muszla klozetowa została ustawiona specjalnie na tę okazję w barze Filip’s Place w Ostendzie, co stworzyło przyjaciołom i rodzinie Belga możliwość wspierania go w tych niecodziennych wysiłkach.

Na chwilę obecną nie ma aktualnego oficjalnego rekordu świata w tej dziedzinie – ale kto wie? – może Jimmy z Belgi stworzył nowy trend.

To długie posiedzenie odbiło się jednak na zdrowiu Frenna:

„Jestem bardzo zmęczony i bolą mnie nogi, ale wierzę w mój sukces i staram się, aby ten rekord stał się oficjalny” – wyjawił.

Źródło: YouTube

14 KOMENTARZE

  1. Co to zawiadomość na portalu, który jest/chce być opiniotwórczy. Dno coraz większe. Nie ma bigbraderów i jackowskich czy innych swiatów na krawędzi wojny to takie gówno daje Sommer. Żenda!!!

    • A oglądałeś wideo z dźwiękiem czy bez? Bo ja się bałem wybrać pierwszą opcję, bo nie wiem czy nie wydawał pewnych odgłosów.

  2. Siedzi tam w gaciach? Może jeszcze wychodził na siku do knajpowego kibelka?
    Jak ma siedzieć na klopie, to ze wszystkimi konsekwencjami, bo co to za rekord? Coś jak miesięczna głodówka rotacyjna z przerwami na obiad.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here