Zenek Martyniuk połączy siły z inną gwiazdą disco polo? Zdjęcie nie pozostawia internautom żadnych wątpliwości [FOTO]

Zenek Martyniuk. Foto: PAP/Strefa Gwiazd/Marcin Kmieciński
Zenek Martyniuk. Foto: PAP/Strefa Gwiazd/Marcin Kmieciński

Fani Zenka Martyniuka już się nie mogą doczekać kolejnych owoców pracy swojego idola. Wszystko za sprawą zdjęcia, jakie wrzucił inny gwiazdor disco polo. Internauci snują domysły, że może to oznaczać tylko jedno – nowy duet.

W ostatnim czasie Marcin Miller z zespołu Boys zasłynął za sprawą udanych duetów z kolegami z branży disco polo. Tym razem w sieci ukazało się zdjęcie Millera z Zenkiem Martyniukiem. Fani od razu zaczęli doszukiwać się drugiego dna i wyczekują efektów współpracy.

Domysły internautów nie są bezpodstawne, bowiem Marcin Miller umieścił krótki, aczkolwiek wymowny podpis pod zdjęciem z Zenkiem – „Nagrywamy”.

Na razie jednak informacja o współpracy gwiazdorów disco polo nie została potwierdzona. Fani jednak liczą, że już niedługo ukaże się niezaprzeczalny dowód na nowy duet.

Źródło: Facebook

3 KOMENTARZE

  1. Dla mnie muzyka DISCO POLO, to słaba muzyka, tak jak radiowa wersja ELEKTROSEKSU, który jest w mediach, a którym prowadząca PANORAMY w PYTANIU NA ŚNIADANIE dzisiaj przez cały czas trwania programu, była doprowadzana do orgazmu, majądz go zanim – orgazm za orgazmem. Będę, gdzie dam radę wpisywać o mediach i wydawać chociaż część ich tajemnic, aż się w końcu to wyda. Mi niewidomemu GRZEGORZOWI PRYMAKOWI nie wolno nic powiedziedź na antenie, bo chodziłem do ZAKŁADU DLA NIEWIDOMYCH W LASKACH WARSZAWSKICHi do KRAKOWA DO SOSW NA TYNIECKIEJ. DO szkoły dla debili – dla upośledzonych umysłowo, chodził DOMINIK BRZOZOWIEC, a psyhiatrzy z MŁAWY mają, z tego, co widać, ciasny umysł, że nie potrafią z rozumieć, że ktoś uczył się nie w MŁAWIE, tylko gdzieińdziej.

  2. WSZĘDZIE BĘDĘ WPISYWAĆ O ELEKTROSEKSIE RADIOWYM, KTÓRY JEST W MEDIACH, BO NIE JESTEM GWAŁCICIELEM. W DRUGIM PROGRAMIE TVP PROWADZĄCY; I TO WSZYSCY MAJĄ NA WIZJI, ORGAZM ZA ORGAZMEM. MUZYKA DISCO POLO, TO SŁABA MUZYKA.Y I

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here