Jan Kulczyk został zabity przez Rosjan? Czy tajne służby Kremla zorganizowały zamach na życie miliardera? ABW uwierzyło Austriakom na słowo

Jak naprawdę zginął najsłynniejszy polski miliarder? A może Jan Kulczyk żyje? Niektórzy sądzą, że śmierć poniósł z rąk tajnych rosyjskich agentów. Wojciech Czuchnowski pisze o konflikcie Kulczyka z Rosjanami. Te insynuacje pochodzą jednak z „Gazety Wyborczej” więc trzeba podejść do nich z rezerwą.

Czuchnowski wspomina „oficjalne” przyczyny śmierci Kulczyka:

„Zmarł w wyniku powikłań po regularnym zabiegu medycznym”

To oficjalna wersja. Jednak czy istnieje możliwość, że śmierć Kulczyka wynikła z inicjatyw rosyjskich służb? Miliarder miał planować ruchy, które ugodziłyby w interesy Kremla.

” Kulczyk poinformował o tych planach Rząd polski i Biuro Audytu Wewnętrznego, które poprosił o rodzaj „wywiadu motywacyjnego” firmy. Pracownik, którego wyznaczył, regularnie przekazywał agencji informacje na temat postępów. W zamian Kulczyk miał nadzieję, że służby powstrzymają rosyjskie prowokacje, których się obawiał” – pisze Czuchnowski.

Dzięki śmierci Jana Kulczyka Rosjanie nie mieli się już czego obawiać. Fakt ten zauważa również dziennikarz.

„Śmierć Jana Kulczyka pochowała cały projekt. Nigdy nie było kwestionowane z przyczyn naturalnych, nie było powodu, dla którego ktoś miał do tego swój wkład”

Autor tekstu nie może się nadziwić, że polskie ABW po prostu bezkrytycznie przyjęło opinie wiedeńskich lekarzy.

„Ale nikt też ich nie szukał. Z moich źródeł wynika, że ​​ABW po prostu odnotowała opinię wiedeńskiego lekarza”

Czy Jan Kulczyk został zamordowany? Wokół śmierci bogacza pojawia się coraz więcej znaków zapytania.

Źródło: vaaju, gazeta.pl

16 KOMENTARZE

  • STM miał rację… zresztą często ją ma 🙂 Czy Jan bez ziemi nawiał? Podobno wystarczy wybrać się na cmentarz na Nowinie w Poznaniu, by się o tym przekonać. Ludzie mówią, że był widywany na południowej półkuli.

 1. Syn esbeckiego kapusia robiacy git-interesy ze Wschodem zaciukany przez Kacapòw !!?
  Od dawna podejrzewam ze „AloWołk”-Paula Maksymiak,to wasz redakcyjny wspòłpracownik,Sommerku !

  • Ty kurwo sowiecka, gloryfikująca Putina za każdym razem – zawrzyj swój śmierdzący kacapski ryj i nie wypowiadaj się na polskim portalu więcej.

   • Jak taka kupa sowieckiego gówna, udająca tu Polaka, ma w ogóle czelność zarzucać komuś kradzież nicka… Won za Don, bladziu!

 2. Za dużo było spekulacji na temat życia po życiu pana Jana zarówno w prasie lewicowej i prawicowej więc Gazeta żydowska dostała plecenie odkręcenia tego „niebezpiecznego” tematu i wprowadzenie w obieg informacji powodującej szum medialny.

 3. …ta, jak knurczyk i reszta prostytutek zamykali Polskie kopalnie aby sprowadzać węgiel od ruskich. …ta a potem kazali mu iść do lekarza na kasę chorych… hahaha miliarderowi hahaha tylko jakiś debil w to uwierzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here