Ta strona to prawdziwy HIT POLSKIEGO INTERNETU! Autor codziennie pisze w jakim stanie jest polska opozycja [FOTO]

Robert Biedroń na bilbordzie wyborczym. Mem. Źródło: Komentarz na stronie
Robert Biedroń na bilbordzie wyborczym. Mem. Źródło: Komentarz na stronie "Codzienny stan zdrowia polskiej opozycji"

Ta strona na Facebooku robi prawdziwą furorę w polskim Internecie. Jej sukces nie opiera się na żadnych skomplikowanych działaniach – autor codziennie w kilku słowach opisuje „stan zdrowia opozycji”. Od dłuższego czasu pojawia się tam jedynie komunikat: „Nie żyje”.

Strona łączy zarówno przeciwników rządu i fanów paraopozycji, którzy powoli obrażają się na liderów popieranych przez siebie partii jak i popleczników rządu, którzy z popcornem w dłoniach cieszą się z cudzego nieszczęścia.

Autor strony „Codzienny stan zdrowia polskiej opozycji” nie robi niczego specjalnie skomplikowanego, nie stara się tez usytuować się po którejkolwiek ze stron politycznego sporu – po prostu codziennie opisuje metaforyczny stan zdrowia paraopozycji.

Od dłuższego czasu na stronie pojawia się prosty komunikat „nie żyje”. I nie dyskutują z tym ani „Pisowcy” ani „Platformersi” – no bo też nie ma z czym dyskutować.

Zachowanie lewicowej opozycji od tęczowego Biedronia po niezdecydowanego Schetynę rzeczywiście przypomina przedśmiertne podrygi ciężko chorych pacjentów. Aż dziw bierze, że tacy postępowcy nie zdecydowali się jeszcze na eutanazję.

Źródło: Facebook