Za nasze pieniądze propagandzista Rachoń zaprasza skrajną lewicę z Razem do Polskiego Radia. Ale Konfederacji nie bo to „ruska agentura”

Michał Rachoń i Adrian Zandberg/fot. ilustracyjne/fot. Twitter michal.rachon/PAP/Paweł Supernak
Michał Rachoń i Adrian Zandberg/fot. ilustracyjne/fot. Twitter michal.rachon/PAP/Paweł Supernak

Konfederacja rzekomo jest rosyjską agenturą i opcją wpływu Kremla, dzięki której Putin szerzy swoje bolszewickie macki w całej Polsce. Taki przynajmniej obraz wyłania się z wypowiedzi polityków PiS i niesłusznie nazywanych „dziennikarzami” ich propagandzistów. Jednocześnie nie przeszkadza to im zapraszać skrajną lewicę z Razem do Polskiego Radia czy innych mediów publicznych.

Dziś przed południem w Polskim Radiu występował Maciej Konieczny – członek partii Razem oraz jej członek zarządu i założyciel. Rozmowę prowadził jeden z głównych propagandzistów rządu PiS Michał Rachoń.

Po godz. 10 @_mkonieczny z @partiarazem gościem @michalrachon – poinformował profil Polskiego Radia na Twitterze. Jak widać, nawet oznaczono profile gościa oraz ugrupowania, żeby nikt nie miał wątpliwości.

Tymczasem Konfederacji czy ugrupowań jej tworzących jak nie było tak nie ma. – A @KONFEDERACJA_ jak nie zapraszano tak się nie zaprasza, bo to niby ta legendarna „ruska agentura w Polszy”. Ale dla skrajnego lewactwa propagandzista Rachoń znajdzie czas i miejsce – oczywiście za nasz hajs – napisał na Twitterze nasz dziennikarz Dominik Cwikła.

Można się spodziewać, że gdy będzie bliżej wyborów, o Konfederacji pojawią się jakieś pojedyncze, wyrwane z kontekstu informacje albo komentarze „autorytetów” pokroju Mariana Kowalskiego. W końcu czego się nie zrobi, by zwalczać prawicę w Polsce.

16 KOMENTARZE

 1. Poziom skretynienia tego co pozostało po społeczeñstwie (narodzie) polskim – jest szokujący !
  Efektem tego stanu rzeczy jest ustawiczne głosowanie na tych samych ,do cna nikczemnych bandytòw,kretynòw ,szubrawcòw ,gangsteròw agentòw ,zdrajcòw i popaprañcòw od 1989 roku…

 2. Przecież to oczywiste, działania te są bardzo dobrze skalkulowane. Konfederacja jest wrogiem nr 1 dla reżimu bo to ona może wyłuskać znaczny elektorat z PIS-u.

 3. Gdyby chcieć rozmawiać z ruskimi, to po co robić to przez pośredników? Mógłby wówczas zaprosić ambasadora FR w Polsce.

 4. Tak, niech zaproszą Korwina, co by Hitlera trochę pobronił i powiedział, że kobiety są głupsze od mężczyzn. Niech zaproszą Brauna, co by o masonerii pobajał albo pozastanawiał się, czy Mistrz Yoda jest Żydem. Albo Berkowicza, pobiega sobie chłopak po studiu z mycką. Wtedy, jak te wtopy konfederatów nagłaśniane byłyby jeszcze non stop w oficjalnych mediach, to z tych wielkich 4 procent elektoratu zostałoby wam może z 0,4 tych największych już debili, np. Kierownik Episkopatu.

  • Można by zaprosić jeszcze Bosaka, żeby pogadał o wolnym rynku:) zamiast wolnościowej partii jest sekciarska kanapa z pretensjami do całego świata, że jest niedobry i narodowym socjalizmem jako partnerem. Do tego debilne teksty o jasnowidzu, big brother i takie jak ten powyżej – ich zapraszajà a nas nie, to propagandyści nie dziennikarze – pisze … dziennikarz? Chyba nie bo tekst propagandowy i do tego wstydzi się nawet podpisać… zabawunia ma całego, szkoda.

   • Myślisz, Kierowniku, że jestem tak walnięty, jak ty i sam do siebie piszę na tym forum?:) Nie, nie wszyscy są tak p….ci, jak ty.

 5. POPIS-owe trolle dwoją się i troją na tym portalu by zniechęcić ludzi do Konfederacji. Ale na szczęście małe Goebelsy osiągają efekt odwrotny od zamieżonego pisząc wyssane z tyłka Sakiewicza i szczujni TV Republiki brednie!

  • Pomijając twoje urojenia i dziecinne inwektywy, to weź ty chłopie naucz się liczyć.

   „Efekt odwrotny”:). 3 procent. Jest moc, jest siła, której nic już nie zatrzyma!:) Do boju! Urrrrraaaa, za rodinu!

   • Sam Korwin ma większe poparcie. Dziecinne urojenia i inwektywy to twoja domena, nie moja cebulaku. Za pierwszym razem udało się nabrać Polaków na rosyjską agenturę, wziąć z zaskoczenia i zniechęcić do głosowania, drugi raz to się nie uda. Minęło już dość czasu by Polacy zdali sobie sprawę z tego, że to jest kłamstwo.

 6. kaczelnik polinski i jego pis-dy wepchną nas kolejną wojnę tym razem z Iranem, w ramach Największej Amerykańskiej Terrorystycznej Organizacji, to bedzie kolejna napaść bandycka tak jak na Irak, Afganistan, po wyburzeniu wież WTC, przez Undercover Sionists Annexation

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here