Przetasowania w TVP. „Koło fortuny” i „Jaka to melodia?” będą miały nowych prowadzących. „Nie jestem zaskoczony tą decyzją”

Jacek Kurski. Fot. PAP
Jacek Kurski. Fot. PAP

W jesiennej ramówce TVP szykują się spore zmiany. dwa popularne teleturnieje – „Koło fortuny” i „Jaka to melodia?” – będą miały nowych prowadzących. O sprawie donosi „Super Express”.

W ubiegłym roku, po 21 latach, z programem „Jaka to melodia?” pożegnał się Robert Janowski. Jego miejsce zajął Norbert Dudziuk, czyli Norbi. Piosenkarz jednak poprowadzi kolejnej edycji tego programu.

Jak donosi „Super Express”, Norbi zostanie przesunięty do prowadzenia… „Koła fortuny”. A jego miejsce w „Jakiej to melodii?” zajmie… Rafał Brzozowski. Zamiana prowadzących ma na celu odświeżenie teleturniejów.

TVP ma oficjalnie ogłosić zmiany podczas konferencji prasowej, na której zaprezentuje jesienną ramówkę. Jednak informacje te już teraz potwierdził sam Norbi.

To prawda, będzie zamiana programów. Cieszę się, bo to nowe wyzwanie. Ostatnio oglądałem „Koło fortuny” i muszę przyznać, że ten program bardzo mi się podoba. Z resztą oba są fajne. Nie jestem zaskoczony tą decyzją – mówił.

Artysta podkreślił, że nie może się już doczekać nagrywania pierwszych odcinków teleturnieju. Początek produkcji zaplanowano na sierpień.

Źródło: se.pl