Policja już nie ma złudzeń. To ciało poszukiwanego Dawidka? W poniedziałek sekcja zwłok dziecka

5-letni Dawid Żukowski. Foto. policja.pl
5-letni Dawid Żukowski. Foto. policja.pl

W poniedziałek odbędzie się sekcja zwłok dziecka znalezionego między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim – poinformował PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński. Jak informowała policja, m.in. ubiór wskazuje na duże prawdopodobieństwo, że jest to 5-letni Dawid.

W sobotę stołeczna policja poinformowała, że na trasie A2 między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim, w okolicach węzła Pruszków, znaleziono ciało dziecka. „Z prawdopodobieństwem graniczącym prawie z pewnością jesteśmy przekonani, że jest to 5-letni Dawid” – przekazał w sobotę dziennikarzom asp. sztab. Mariusz Mrozek z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformował PAP w niedzielę, że w sobotę około godz. 20 zakończyły się oględziny miejsca odnalezienia zwłok. Dodał, że ciało zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej. Zapowiedział, że w poniedziałek ma się tam odbyć sekcja zwłok. Prokuratura nie informuje o szczegółach dotyczących oględzin.

W sobotę Mrozek mówił, że wiele cech, w tym ubiór, wskazuje na to, iż znalezione ciało dziecka to 5-letni Dawid. „Oczywiście będą jeszcze przeprowadzone okazania z udziałem rodziny, będą czynności wyznaczone przez prokuratora – jednak uznaliśmy, że prawdopodobieństwo jest na tyle duże, że ta informacja musi być przekazana, chociażby ze względu na to, jak duży był odzew społeczny, jak wiele osób angażowało się w te poszukiwania” – tłumaczył.

Poszukiwania 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego rozpoczęły się o północy 10 lipca, kiedy utratę kontaktu z nim i jego ojcem zgłosiła rodzina. Dawid został zabrany przez ojca z Grodziska około godz. 17 w środę. Według ustaleń policji, tego samego dnia przed godz. 21 ojciec odebrał sobie życie, rzucając się pod pociąg.

Jako pierwszy informację o terminie przeprowadzenia sekcji zwłok podał Polsat News.

Źródło: Polsat News

4 KOMENTARZE

 1. Zniesienie(dla zbirów rzecz jasna,bo nie dla Ludzi)kary głównej to: śmierć Sprawiedliwosci,gwarancja bezkarności ,absolutna pogarda dla ofiar,nikczemnosc,kpina ze społeczeństwa,hańba dla kraju który pozbywa się tej najwspanialszej i najsprawiedliwszej z kar.
  To absolutne ZĽO.

 2. Kazdy unicestwiony zwyrol=ocalone Ludzkie Istnienia.
  „Sprzeciw” wobec ks-a nalezy wpisac na liste CIEZKICH schorzeñ umyslowych.
  Tam gdzie zbrodniarze nie sa unicestwiani .tam Cywilizacja ginie w oczach-vide:Ch..ia Gejropejska 

 3. W normalnej cywilizacji Kara śmierci dla morderców, kara śmierci podczas wojny dla zdrajców, kolaborantów … Prawdziwe więzienia jak w Rosji
  W cywilizacji nienormalnej / unijnej / anty cywilizacji brak kary śmierci nawet podczas wojny
  luksusowe więzienia …
  Niejaki Piotr Muller z Pis powiedział że nie wyobraża sobie by Pis wprowadził karę śmierci
  i że Pis nie ma pomysłu na karę śmierci
  PiS w ogóle nie ma pomysłów poza wykonywaniem rozkazów Usrala, Izraela, Eurokołchozu,
  podnoszeniem podatków, 500 + …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here