Rafał Ziemkiewicz tłumaczy ataki LGBT i komentuję sytuację w Białymstoku „Rewolucja żywi się poczuciem krzywdy, zagrożenia i poniżenia”

Rafał Ziemkiewicz i flaga LGBT/fot. PAP/Leszek Szymański/PAP/EPA (kolaż)
Rafał Ziemkiewicz i flaga LGBT/fot. PAP/Leszek Szymański/PAP/EPA (kolaż)

Rafał Ziemkiewicz, popularny publicysta wprost tłumaczy na Twitterze o co chodzi wszelkiej maści lewakom i środowiskom LGBT. Po co organizowane są marsze równości? Publicysta wprost stwierdza, że celem jest konflikt w społeczeństwie i próba wzniecenia rewolucji w Polsce. „Rewolucja żywi się poczuciem krzywdy, zagrożenia i poniżenia”.

Rafała Ziemkiewicz odpowiedział na Twitterze na pytanie Łukasza Foltyna, o co chodzi w tej zorganizowanej akcji propagowania środowisk LGBT.

„Jaki jest cel tych Parad Równości? Bo na pewno nie wzrost tolerancji dla mniejszości seksualnych… Tego nie osiągnie się celowo prowokując nieprzychylne reakcje… Jedno jest pewne- dla organizacji LGBT posypią się teraz granty na „walkę z nietolerancją” i o to też chodziło…” – pyta Łukasz Foltyna.

Wtedy w prostych słowach Rafał Ziemkiewicz tłumaczy o co im naprawdę chodzi.

„Celem jest rozbujanie łodzi. Wygenerowanie i uskrajnienie emocji – nienawiści społeczeństwa do homo i homo do społeczeństwa. Rewolucja żywi się poczuciem krzywdy, zagrożenia i poniżenia, nie ma dla niej nic gorszego niż oparty na tolerancji spokój. Stare jak marksizm-leninizm” – tłumaczy.

Patrząc na to jak terror LGBT nabiera rozpędu w Polsce, słowa Ziemkiewicza zdają się mówić samą prawdę.

Źródło: Twitter

22 KOMENTARZE

  • Podobno tak to wygladalo w Jedwabnem. To chyba nie bylo najgorzej i zydzi nie powinni narzekac. Prawdopodobnie dlatego,ze zabraklo na miejscu Niemcow.

 1. …to co? mam siedzieć w wypierdzialym dresie przed tv jak jakieś zombie? Siedzenie i drapanie się po jajach na kanapie nie prowadzi do nieba tylko piekła

   • obejrzyj sobie wideo, to policja strzela racami nie demonstranci.
    demonstranci to babcie 70 letnie leżące krzyżem pod kościołem

 2. Rafał ma święta rację. Ale widzę, że Polacy zaczynają bać się życia jak Niemcy i Francuzi. Anglicy też w zasadzie, ale oni odważyli się opuścić bolszewicką Unię.

 3. Prawiczki chcieliby zakazu demonstracji jaki obowiązuje w Rosji, Iranie i komunistycznych Chinach.
  To jest ta prawiczkowa „wolność”,

 4. Akurat w krajach marksizmu-leninizmu homoseksualizm był nielegalny np. w ZSRS i PRL.

  Dlatego prawiczki tęsknią za Kiszczakiem.

 5. Przecież to proste. Finansowo ich załatwić. Każdemu grzywna za nieobyczaje zachowanie. Jeśli za sika ie w miejscu publicznym można dostać grzywnę to tym bardziej za chodzenie po mieście z gołą du… Każdemu grzywna a jak nie zapłaci komornik. Będzie na 500 +

 6. Kiedy partia PiS i jej żoliborski naczelnik „dobrej zmiany”, przegłosują w polskim parlamencie ustawę (na wzór rosyjski na przykład), zakazującą propagowania w przestrzeni publicznej, wobec osób nieletnich – tzw. niestandardowych orientacji seksualnych, czyli pedalstwa i innych zboczeń? Kiedy, drogie PiS?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here