Rafał Ziemkiewicz tłumaczy ataki LGBT i komentuję sytuację w Białymstoku „Rewolucja żywi się poczuciem krzywdy, zagrożenia i poniżenia”

Rafał Ziemkiewicz i flaga LGBT/fot. PAP/Leszek Szymański/PAP/EPA (kolaż)
Rafał Ziemkiewicz i flaga LGBT/fot. PAP/Leszek Szymański/PAP/EPA (kolaż)

Rafał Ziemkiewicz, popularny publicysta wprost tłumaczy na Twitterze o co chodzi wszelkiej maści lewakom i środowiskom LGBT. Po co organizowane są marsze równości? Publicysta wprost stwierdza, że celem jest konflikt w społeczeństwie i próba wzniecenia rewolucji w Polsce. „Rewolucja żywi się poczuciem krzywdy, zagrożenia i poniżenia”.

Rafała Ziemkiewicz odpowiedział na Twitterze na pytanie Łukasza Foltyna, o co chodzi w tej zorganizowanej akcji propagowania środowisk LGBT.

„Jaki jest cel tych Parad Równości? Bo na pewno nie wzrost tolerancji dla mniejszości seksualnych… Tego nie osiągnie się celowo prowokując nieprzychylne reakcje… Jedno jest pewne- dla organizacji LGBT posypią się teraz granty na „walkę z nietolerancją” i o to też chodziło…” – pyta Łukasz Foltyna.

Wtedy w prostych słowach Rafał Ziemkiewicz tłumaczy o co im naprawdę chodzi.

„Celem jest rozbujanie łodzi. Wygenerowanie i uskrajnienie emocji – nienawiści społeczeństwa do homo i homo do społeczeństwa. Rewolucja żywi się poczuciem krzywdy, zagrożenia i poniżenia, nie ma dla niej nic gorszego niż oparty na tolerancji spokój. Stare jak marksizm-leninizm” – tłumaczy.

Patrząc na to jak terror LGBT nabiera rozpędu w Polsce, słowa Ziemkiewicza zdają się mówić samą prawdę.

Źródło: Twitter