Tomasz Lis atakuje i wyzywa Polaków i wyborców PiS-u od żuli. Wzywa oczywiście do głosowania na totalną opozycję

Tomasz Lis miłośnik „totalnej opozycji” i śmiertelny wróg partii rządzącej, skomentował zamieszki na paradzie dewiantów i środowisk LGBT w Białymstoku. „Chcemy normalnego, uśmiechniętego, tolerancyjnego kraju czy Polski nienawistnej, nietolerancyjnej” – pyta naczelny „Newsweeka Polska.

„W październiku referendum. Chcemy normalnego, uśmiechniętego, tolerancyjnego kraju czy Polski nienawistnej, nietolerancyjnej, takiej, którą widzieliśmy wczoraj w Białymstoku, uosabianej przez żulię i kiboli, popieranych i podpuszczanych przez PiS i jej kościelnego sojusznika.” – pisze Tomasz Lis na swoim Twitterze.

Przypomnijmy, że pierwszy Marsz Równości przeszedł w sobotę po południu ulicami Białegostoku. Kilka razy próbowano zakłócić marsz. Policja poinformowała też, że zatrzymano dwadzieścia osób. W centrum miasta odbyło się w sobotę też kilka innych zgromadzeń oraz piknik rodzinny.

Do pierwszych incydentów doszło jeszcze przed wyruszeniem marszu; policja poinformowała o zatrzymaniu sprawcy wyrwania jednemu z uczestników tęczowej flagi. Przeciwników marszu zebrało się więcej niż maszerujących.

Uczestnicy marszu wyruszyli sprzed z placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów (NZS). Jeszcze przed wymarszem dochodziło do utarczek słownych między uczestnikami marszu a kontrmanifestantami. Wyraźnie widać, że przeciwników marszu jest dużo więcej niż uczestników..

Słychać było wybuchy petard, jednemu z uczestników marszu wyrwano tęczową flagę. Wkrótce po incydencie policja poinformowała o zatrzymaniu sprawcy.

Prawda jest taka, że środowiska LGBT prowokują uczucia religijne Polków, i jakoś jak obrażano większość naszego narodu, profanując obraz Maryi miłośnik totalnej opozycji, Tomasz Lis siedział cicho…

Ludzie mają po prostu dosyć, bezczelne propagowanie idei LGBT przeradza się w istny terror. Musisz wszytko bezkrytycznie akceptować, chłopów z brodą, uważających się za kobiety, czy zgadzać się na edukację dzieci w imię zasad LGBT, jeżeli nie – to w imię lewackiej tolerancji zwyzywają cię od faszystów i chamów.

Źródło: Twitter/ PAP