HIT internetu! Belgowie szykują specjalny oddział na III wojnę światową [VIDEO]

Defilada z okazji Narodowego Dnia Belgii fot. You Tube @ Suen Auda
Defilada z okazji Narodowego Dnia Belgii fot. You Tube @ Suen Auda

W internecie raz po raz pojawiają się ostrzeżenia przed nieuchronnym nadejściem III wojny światowej. Belgijska armia najwyraźniej szkoli już specjalny oddział, który ma pokonać wroga w niekonwencjonalny sposób.

Młodzi kadeci zaprezentowali się Belgom przy okazji Narodowego Dnia Belgii. Zgromadzeni na trasie defilady obywatele mogli podziwiać ich „niesamowite” zdolności.

Sądząc z tego co zaprezentowano, oddział skupia wyjątkowe indywidualności, co widać po sposobie marszu.

Prawdopodobnie jego żołnierze będą wykorzystywać niekonwencjonalne techniki walki np: wykańczać przeciwników śmiechem, czy mylić tropy i sprawiać, że jego następny krok będzie niemożliwy do przewidzenia.

Po tym co zobaczyliśmy możemy być spokojni, że belgijska armia jest przygotowana na nieuchronnie zbliżający się wybuch III wojny światowej.

11 KOMENTARZE

  1. Czyżby podszywacz grasujący na tej stronie postanowił utworzyć swoją kompanię? XD

  2. o kuźwa……… nie wstydzą się takich……. pokazywać,przecież przedszkolaki lepiej maszerują po chodniku,świat zszedł na psy.

  3. niektórzy to idą tak,jakby mieli jaja drutem kolczastym owinięte,jeszcze inni idą tak,jakby już klopa postawili w portki,

  4. niektórzy to idą tak,jakby mieli cojones drutem kolczastym owinięte,jeszcze inni idą tak,jakby już postawili w portki,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here