Małgorzata Gosiewska gra „ruską onucą”. Podejrzewa, że za zamieszkami w Białymstoku stoją rosyjskie służby

Wicemarszałek Sejmu z ramienia PiS, Małgorzata Gosiewska fot. PAP/ Wojciech Olkuśnik
Wicemarszałek Sejmu z ramienia PiS, Małgorzata Gosiewska fot. PAP/ Wojciech Olkuśnik

Małgorzata Gosiewska wypowiedziała się na temat zajść do jakich doszło w trakcie parady środowisk LGBTQWERTY w Białymstoku. Posłanka PiS ma pewne podejrzenia kto za tym stoi.

Małgorzata Gosiewska, wicemarszałek Sejmu z PiS, na antenie Polskiego Radia 24 uważa że za zamieszkami stoją rosyjskie służby.

Zdaniem Gosiewskiej ich wywołanie to próba przedstawienia Polski opinii publicznej państw zachodnich jako kraju zacofanego, nacjonalistycznego i brutalnego w stosunku do niektórych środowisk.

Dochodzi do wywołania konfliktu poprzez kwestie światopoglądowe i moralne po to, by doprowadzić za wszelką cenę do konfrontacji, destabilizacji i chaosu oraz oczernienia ugrupowania rządzącego – powiedziała posłanka PiS.

Gosiewska przywołała przykład Gruzji i Mołdawii, gdzie według niej rosyjskie służby tworzą specjalne ugrupowania, mające reagować w brutalny sposób na różnego rodzaju działania ugrupowań LGBT.

Wypowiedź Gosiewskiej oznacza, że PiS sięga więc po sprawdzony w kampanii do Parlamentu Europejskiego motyw straszenia „ruską onucą”.

Marszałek Gosiewska, podobnie jak PiS, nie zauważa braku konsekwencji w swoich poczynaniach. Gdy Jarosław Kaczyński wypowiada się w sposób zdecydowany przeciw rosnącej fali homopropagandy i deklaruje, że będzie bronić polskie dzieci przed jej zalewem to oczywiście nie ma to nic wspólnego z wpływem rosyjskich służb i podżeganiem do walki z ideologią LGBT. Gdy jednak w podobne postulaty zgłaszają środowiska prawicowe przykleja się im łatkę „ruskich agentów”.

Podobnie było w przypadku oskarżeń Ludmyły Kozłowskiej o pracę dla Rosjan. Zachowały się jednak zdjęcia Gosiewskiej, Kozłowskiej i jej męża, na których nie widać by agenturalność Ukrainki tej pierwszej w jakiś specjalny sposób przeszkadzała.

Źródło: PolskieRadio24.pl/nczas

16 KOMENTARZE

  1. zgadzam się z panią Gosiewską – tak, to „ruskie onuce” z PiS-u zadziałały perfekcyjnie; to te same, co to Ruskich dopuściły z powrotem do jakiejś tam Rady w Eurokołchozie; to te same, co na potęgę skupują węgiel w Rosji i wysyłają do Polski; to ostatnie uważam za kapitalną grę (nie)polskiego (nie)rządu – wykupią cały węgiel i Ruskie w zimę zamarzną – nikt by tego lepiej nie wymyślił;

  2. PiS rządzi krajem leżącym na węglu, a mimo to sprowadza miliony ton węgla z Rosji. Czy za tym też stoją rosyjskie służby?

    • Na kolana, cwelu! To jest pozycja dla ciebie właściwa. Niech no cię tylko chłopaki na ulicy dorwą, to jak zobaczą taką kurwę, dzieciojebcę pierdolonego, co ogląda zdjęcia małych dziewczynek i tu się na forum tym chwali, to tak cię przecwelą, że odbytu przez miesiąc nie skleisz. Ścierwo jebane.

  3. Białystok to ustawka, żeby przykryć głosowanie z 19.07 nt. skandalicznego głosowania PiS, odrzucili poszerzenie porządku obrad o ustawę Kukizowców dot.447. cały PiS głosował przeciw na czele z Kaczyńskim. Tym razem zamiast aborcji mamy dewiantów na ulicach i na tym gawiedź ma się skupiać.

  4. Pani Gosiewska zjada byle co i gada byle co .Przecież jest w rządzie i co nie radzi sobie z ruskimi?
    A pogonić do Rosji i nie miałczeć , skoro tak uważa .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here