Morawiecki robi dobrze Owsiakowi. Jest potwierdzenie z PKP Intercity

Jerzy Owsiak i Mateusz Morawiecki/fot. PAP
Jerzy Owsiak i Mateusz Morawiecki/fot. PAP

Radio Zet informuje, że PKP Intercity zmniejsza ilość składów. Będzie o wiele mniej miejsc siedzących. Wszystko przez to, że premier Mateusz Morawiecki obiecał uczestnikom owsiakowego Pol&Rock Festiwal specjalne dostawienie składów.

Wszyscy pamiętają, z jaką pogardą pompujące PiS media wyrażał się o imprezie Owsiaka w Kostrzynie. „Brudstok” i inne epitety pojawiały się w każdym akapicie.

Politycy tej partii też nieraz chętnie krytykowali inicjatywę. Każdy był przekonany, że „dobra zmiana” zakończy udział państwa w promowaniu tej imprezy.

Tymczasem Mateusz Morawiecki ogłosił niedawno, że do Kostrzyna na owsiakową imprezę dostawione zostaną dodatkowe składy. Ich stan po imprezie może znajdować się w stanie dalekim od codziennego stanu, który i tak nie należy do górnej półki.

Pisowska propaganda oczywiście zapewniała w odpowiedzi na zarzuty, że wszystko jest na koszt całego społeczeństwa, że absolutnie nie będzie to odczuwalne dla Polaków. Jak prawie zawsze w ostatnich latach, kłamano.

PKP Intercity potwierdziło, że na pewien czas ograniczona zostanie ilość miejsc siedzących w sprzedaży. Jako powód podano właśnie konieczność okrojenia składów w celu obsłużenia połączeń do Kostrzyna.

#PKP Intercity czasowo wstrzymuje sprzedaż biletów z miejscówkami na wiele pociągów. Przewoźnik potwierdza, że musiał okroić składy, żeby obsłużyć dodatkowe połączenia do Kostrzyna i wzmocnić rozkładowe w czasie festiwalu #PolAndRock2019 – informuje Radio Zet na Twitterze.

Miejsca stojące bywają często uciążliwe z powodu ścisku i małej ilości dostępnych wagonów. Okrojenie tej małej liczby sprawi, że podróż pociągiem będzie dla podróżnych jeszcze bardziej uciążliwa.

5 KOMENTARZE

    • Sam ze sobą, rozmawiasz, kurwo? Zastanawiam się, po co takie ścierwo, taki cwel, pedofil pierdolony, żyje? Świat byłby lepszy bez twojego smrodu.

  1. Banda polskich decydentów, żrą się na pokaz pisiory platfusy obywatelskie i inne łże partyjno celebryckie elitki ,jebac ich i głupich co im pomagają

  2. Morawiecki to jednak na czyimś pasku chodzi , to jest fakt. Sprowadził nam JP Morgan , a tu się okazuje że 17t kokainy przemycali jak podaje prasa światowa. A Owsiak pierze tylko kasę , podatku nie musi płacić , obraca milionami ?
    Takiego premiera to on ma w jednej kieszeni .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here