Hit internetu! „AGRESYWNA BRETARIANKA BLOKUJE ŻNIWA! APEL DO NARODU!” [VIDEO]

Agresywna bretarianka. Foto: yt/Maria Magdalena
Agresywna bretarianka. Foto: yt/Maria Magdalena

Nawet nie wiecie jakimi jesteście okrutnikami zjadając rośliny! Jesteście po prostu mordercami, umaczanymi we krwi dzieci innych matek i ojców. Agresywna bretarianka apeluje do narodu.

Na youtube pojawił się nowy apel. To agresywna bretarianka apeluje, żeby coś zrobić dla planety. Najlepiej pójść w jej ślady i żywic się energią słoneczna!

„Halo! tak, do ciebie mówię! Czy zjadłbyś swoje dziecko?! Prawdopodobnie nie. W takim razie dlaczego zjadasz nasiona, które są dziećmi innych matek i ojców?!” – krzyczy do widzów aktywistka.

„Ja nie jem nic! I żyję! A tym masz krew na rękach! Krew naszych braci i sióstr, rozumiesz?! Jestem bretarianką, żywię się energią słoneczna, a ty?! Jesteś mordercą! Ja kocham cały świat, kocham nawet ciebie, ale życzę ci takiego cierpienia, jakie mają nasi bracia i siostry, jakie zadajesz dzieciom innych matek i ojców! Nie pozwolę rolnikom wyjechać na pola w tym roku. Nie pozwolę i zrobię wszystko żeby żaden kłosek nie zginał tego lata! A ty? Co zrobisz dla naszej planety?” – zapytuje agresywna bretarianka.

To oczywiście żart i kreacja aktorska youtuberki podpisującej się jako Maria Magdalena. I trzeba przyznać, że pięknie jak to się mówi „zaorała” wszystkich ideologicznych ekoświrów, którzy w swoim szaleństwie wyzywają ludzi jedzących mięso od morderców i próbują nawracać wszystkich na swoją „wiarę”.

Poniżej wcześniejszy film Marii Magdaleny, która wyjaśnia czym jest dla niej weganizm. Prezentuje w nim normalne, zdrowe podjecie do tematu.