Założona przez oszusta Rafała Gawła lewacka organizacja szczuje na Kubę Baryłę – chłopca z krzyżem. Jego rodziców chce pozbawić prawa do opieki

15-letni Jakub Baryła na trasie ochranianego przez policję marszu sodomitów/fot. Facebook Andrzej Panasiuk
15-letni Jakub Baryła na trasie ochranianego przez policję marszu sodomitów/fot. Facebook Andrzej Panasiuk

Założony przez skazanego prawomocnie za oszustwa Rafała Gawła Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych szczuje na 15-letniego chłopca, którego zdjęcie z krzyżem w ręku na pochodzie homoseksualistów w Płocku obiegło media. Lewacy chcą ograniczyć jego rodzicom prawa do opieki nad nim.

15-latek Kuba Baryła stał z krzyżem w ręku przed kordonem policjantów ochraniających marsz homoseksualistów, lesbijek, zmiennopłciowców w Płocku. Zrobiona wtedy fotografia stała się symbolem oporu przeciwko agresywnie narzucanej idelogii LGBTUE.

Teraz Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych założony przez oszusta Gawła śle donosy i chce zaszczuć chłopca i jego rodziców.

„POZBAWIONE OPIEKI DZIECKO STAŁO NA ULICY Z KRZYŻEM W RĘKACH” – grzmi Ośrodek od oszusta Gawła, który przed więzieniem szuka schronienia w Norwegii.

„To kolejny przykład wykorzystywania przez narodowców dzieci do walki politycznej. Nieodpowiedzialni rodzice narazili życie i zdrowie swojego 15-letniego dziecka wysyłając je w miejsce zamieszek, by celowo utrudniało pracę policji. Zagubiony chłopiec stał na środku jezdni kurczowo ściskając krzyż. Dziecko było zdezorientowane i całkowicie pozbawione opieki ze strony dorosłych opiekunów” – piszą donosiciele od oszusta Gawła i zapowiadają zawiadomienie prokuratury o „przestępstwie” popełnionym przez rodziców. Przy okazji szczują też na Konfederację i szkalują jej działaczy.

„Podkreślamy, 15-latek zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa jest DZIECKIEM. I nikt nie ma prawa wysyłać go, by „walczył” z policją. Za czyny dziecka odpowiadają rodzice, którzy są zobowiązani zapewnić mu opiekę i bezpieczeństwo. To dziecko zostało pozbawione właściwej opieki.

Wygląda na to, że rodzice już od dłuższego czasu indoktrynują swoje dziecko, chłopiec był widywany na spotkaniach z rasistami i homofobami, takimi jak Kaja Godek, Wojciech Cejrowski czy Janusz Korwin-Mikke.

Ośrodek przekaże Sądowi Rodzinnemu w Płocku informacje o chłopcu, który pozbawiony opieki utrudniał działania policji.

Prokuraturę zawiadomimy o przestępstwie popełnionym przez rodziców którzy wysłali dziecko przeciwko policjantom” – piszą na Facebooku działacze od oszusta Gawła.

Zaszczuć, zniszczyć, publicznie napiętnować, nie dać żyć każdemu z kim się nie zgadzamy to metody takich lewackich, nienawistnych organizacji jak Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.Oczywiście ani sąd, ani prokuratura się rodzicami chłopca nie zajmą, bo musieliby też podjąć sprawę 13-letniej Ingi, która na chodniku w okolicach Sejmu prowadziła „strajk dla klimatu,” czy 11-letniego chłopca, który to samo robił pod Urzędem Miasta w Gdyni. Do owej dwójki zlecieli się nawet politycy opozycji jak Halicki, czy prezydent Gdyni Szczurek, by zrobić sobie „słit focie”.

Chodzi o zwykłe zastraszenie Kuby i jego rodziców i innych, którzy ośmielą się protestować przeciwko agresywnej propagandzie LGBTKGB. A także o „ćwiczenie” pewnych zachowań, przecieranie ścieżek i urabianie opinii publicznej, by stała się tak bezwolna jak na Zachodzie i pozwalała np. na deprawowanie dzieci i promowanie dewiacji.

32 KOMENTARZE

 1. 15 latek się sprzeciwia tęczowym- źle, to dziecko itd…
  13 latka robi strajk klimatyczny? To wspaniałe!
  Lewacy to stan umysłu…

 2. A ten antypolski ośrodek założony przez oszusta, czyli przestępcę, nie oibawia się teogo, że to on jest pozbawiony opieki zakładu penitencjarnego? Dlaczego w NASZYM! kraju rosną jak grzyby po deszczu różne wrogie Polsce i Polakom jakieś ośrodki, agendy i inne twory antypolskie!? Czy to normalne w normalnym państwie dla normalnych ludzi? Czuby i przestępcy powinni leczyć się i odbywać kary w przeznaczonych dla nich ośrodkach a nie terroryzować, szantażować i zaszczuwać normalnych ludzi! Co to jest za rozpirz i anarchia w kraju na zasadzie „każdy w-uj rządzi się na swój strój”! „ala”! Gdzie się schowałeś? Pobudka! Zaraz będzie dzień dla wampirków i tęsknić będę za twoim do obrzydzenia nudnym monotematycznym tekstem o Rosji, Białorusi, Chinach itp. Aaa! Bo bym zapomniała… Co ty na to „ala” – Austriak chciał uciec na Białoruś, ale Białorusini coś nie byli chętni dla tego gościa i cofnęli go do NASZEGO! kraju. A ponoć tak źle na Białorusi i z tej cudnej zachodniej demokracji chcą na Białoruś? Ha, ha!

  • prawy.pl/102192-janusz-korwin-mikke-lekka-pedofilia-nie-jest-szkodliwa-spolecznie/

   Skoro na Białorusi taki raj to dlaczego Białorusini pracują na budowach w Warszawie?

   • Może lubią pracę na świeżym powietrzu? Zresztą co to za grzech odwiedzić sąsiadów? Ja też sobie odwiedzam niekiedy i co z tego? No i co „ala” za głupoty znowu wklejasz nijak mające się do tematu art.?
    Na temat pedofili to może byś pogadał z tym muzykiem Krzysztofem S. a może z tymi nierównymi na tych spędach? Tam znajdziesz kompanów do rozmowy, bo tutaj to raczej cieniutko.

   • Dlaczego Białorusini odwiedzają ohydną, lewacką UE? Nie lepiej żeby pojechali do Białej Aryjskiej Rosji albo do komunistycznych Chin?

   • Oj, „ala”, „ala” ale z ciebie wariat i sam nie wiesz czego chcesz… Komentarz wcześniej pisałeś, że Białorusini pracują na budowach w Warszawie. Widocznie nasza stolica nie jest ohydna i lewacka, tym bardziej jej mieszkańcy oprócz garstki popapranych, z którymi nie zadają się:)))))

   • To wy macie fiksację bo wam się wydaje że Putin i jego sojusznicy (Le Pen czy Salvini) uważają Polaków za Białych Ludzi. Tak nie jest. Dla Putina, Le Pen i Salviniego Polacy to podludzie jak Syryjczycy i Afrykanie.

   • Kierowanie takimi przesłankami polityką, to właśnie byłaby fiksacja, w leczeniu której, kol. Tworki jest gotów pomóc leczyć.
    I jeżeli to prawda, że Le Pen i Salvini uważają Polaków za podludzi, to właśnie dlatego, że niektórzy polskojęzyczni Polakom robią łże-propagandę.

   • I żaden Polak nie zamordował innego Polaka w XIX wieku?
    Czy to oznacza że mam tęsknić za zaborami?

 3. dlaczego naszym sądom tak opornie idzie ściganie skazanego na więzienie gawła-oszusta,są ponoć ,,łowcy cieni”,wysłać ich do Norwegii,niechaj zakują w kajdany,na ten opasły ryj,założą namordnik(jak kajetanowi nieświadomemu ludożercy) i przytaszczą do polskiego kryminału.Przecież ta swołocz żyje z oczerniania ludzi,zrobił sobie z tego źródło stałe dochodu,

  • Sorry, że ciąg dalszy naszej „rozmowy” pod art. o tym muzułmańskim „nauczycielu” w NASZYM! chrześcijańskim kraju, ale warto wiedzieć. Jeszcze jeden tytuł art. (najnowszy) dla wiedzy co się dzieje w NASZYM! kraju, art. pt. „Kilka słów na temat islamizacji Polski”.

 4. Gaweł podobno przebywa w Szwecji. Wystarczy spreparować jakiś artykuł ze Gaweł to walczący z islamem homoseksualista, przerobić kilka zdjec w photoshopie, wydrukować i podesłać to wszystko do kilku „no go zone”. Pawełek sam przyjedzie do Polski żeby go zamknęli w bezpiecznym miejscu.

 5. uciekł do Norwegii przed zasądzoną kategorycznie ciupą w Polsce.Tam wystąpił o azyl,z powodu ,,prześladowań sexualnych ”w Polsce,uzyskał (wraz z żoną,dzieckiem i psem)bardzo szybko obywatelstwo norweskie,i mimo polskich ENA,swobodnie -to znaczy bezkarnie pomimo tego wysłanego ENA,sra na nasz Kraj.I w naszym Kraju,wszystkie instytucje przyjmują zgłoszenia,publikują,i wcale nie piszą o tym,że to pisze przestępca ścigany listem gończym ewropejskim.Kuźwa jego mama.Gdzie ta grupa cieni??????

 6. Ze nikomu nie chce sie ruszyc 4 liter redachtorzy i sprawdzic kto tak naprawde stoi za ta żydoską jaczejka kto ich kontroluje i jakie ma powiązania >Wam kury szczac prowadzac a nie prowadzic portal i gazete

 7. Pomyśleć, że prawo jazdy robiło się po skończeniu 16 lat. A teraz – 15 lat, to chłopiec, którego mamusia powinna za rączkę do szkoły odprowadzać.
  Ciekawe, jak posłuszni swoim rodzicom, w jego wieku, byli ci jaczejkarze-delatorzy? Chyba nie wszyscy od patoli pochodzą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here