Komunistyczne bojówki atakują w Hiszpanii. Ich celem są kurorty turystyczne [VIDEO]

Lewackie bojówki organizacji Arran dokonują coraz częstszych napadów w Hiszpanii. Ostatnio ich celem stali się turyści. Zdjęcie: Wikipedia
Lewackie bojówki organizacji Arran dokonują coraz częstszych napadów w Hiszpanii. Ostatnio ich celem stali się turyści. Zdjęcie: Wikipedia

W całej Hiszpanii dochodzi do ataków na turystów i firmy ich obsługujące. Odpowiedzialni za nie są skrajni lewacy z organizacji Arran.

Ataki w bardzo popularnych miejscach turystycznych Hiszpanii powoli stają się prawdziwą plagą. Odpowiedzialną za nie ma być założona w katalońskiej Barcelonie marksistowska młodzieżówka Arran. Celem lewaków są turyści i obsługujące ich firmy.

W ostatnich dniach do ataków doszło na Majorce. Młodzi komuniści zniszczyli samochody wynajmowane przez turystów. Poprzekłuwano w nich opony, porozbijano szyby, namazano na nich komunistyczne symbole sierpa i młota.

Lewacy z Arran przyznali się do napadu, a nagranie ze swojej akcji zamieścili w mediach społecznościowych. Zadeklarowali, że będą walczyć z „turystyczną inwazją na Baleary” i zapowiedzieli kolejne napady.

Po tym jak na konferencji Jorge Campos, lider prawicowej partii VOX na Balearach wezwali policję do podjęcia stanowczych działań, lewacy rozwiesili na wyspie portrety działaczy VOX zachęcając do fizycznych ataków na nich.

Lewacka banda założona została w Barcelonie i właśnie tam rozpoczęła swą działalność przestępczą. Atakowano bary i restauracje popularne wśród turystów, a także autobusy. Komuniści zapowiadają, iż zima dokonają ataków na ośrodki narciarskie i będą chcieli je zablokować, by „chronić środowisko”.

Lewackie napady w Hiszpanii stają się coraz powszechniejsze. W jednym z najbardziej brutalnych pobito studentów katolickiej uczelni. Byli ubrani w koszulki z nazwą swojej szkoły. W Aragonii skatowano 55-latka niosącego hiszpańska flagę. Ofiarą nazistów z antify padła młoda dziewczyna tylko dlatego, że miała bransoletkę z godłem Hiszpanii.