Merkel idzie w zaparte. Przestępczość przybyszów nazywa „kontrowersjami”

Angela Merkel. Foto: PAP/EPA
Angela Merkel. Foto: PAP/EPA

Kanclerz Angela Merkel broniła we wtorek swojej polityki migracyjnej argumentując, że Niemcy nie mogą myśleć tylko o własnym dobrobycie. Szefowa rządu RFN spotkała się w swoim okręgu wyborczym w Stralsundzie z czytelnikami dziennika „Ostsee-Zeitung” i odpowiadała na ich pytania.

„Muszę żyć ze świadomością, że istnieją kontrowersje wokół polityki migracyjnej. Mimo to będę zawsze mówić, że była to właściwa decyzja, by w ramach humanitarnego wyjątku (…) pomóc” – oświadczyła Merkel.

Kanclerz podkreśliła, że Niemcy nie mogą się skupiać tylko na własnym dobrobycie, ale są częścią świata. „Nie możemy myśleć tylko o sobie” – stwierdziła.

Broniła też przedsięwzięć niemieckich organizacji humanitarnych, które ratują migrantów na Morzu Śródziemnym i transportują ich do Europy. Według Merkel jest to „nakaz człowieczeństwa”. Zastrzegła jednak, że nie jest to rozwiązanie systemowe; należy go szukać w drodze negocjacji na szczeblu państwowym.

Kanclerz Merkel najwyraźniej niezbyt przejmuje się radykalnym wzrostem przestępczości po otwarciu drzwi dla przybyszów. Morderstwa, gwałty, napady, kradzieże, pobicie itd. to dla niej tylko „kontrowersje”. Sprowadziła na Niemcy i pół Europy nieszczęście w imię swojej chorej ideologii.

Także fakt, że ludzie masowo giną chcąc przedostać się do Europy, co jest bezpośrednim efektem jej polityki, nie robią na niej wrażenia.

Mówiąc wprost: Angela Merkel ma krew na rękach.

Źródło: PAP

48 KOMENTARZE

 1. Niemcy – 800 zabójstw rocznie
  Rosja – 13 000 zabójstw rocznie

  Putin ma krew na rękach.

  Rozumiem że nadal tęsknicie za Białą Europą z 1914 i 1939?

  Biała Rosja z 13 000 zabójstw rocznie to nadal wasz ideał?

   • A nie uważasz że nazizm rozwinął się właśnie dlatego że 90 lat temu nie było poprawności politycznej?

   • Teraz bolszewizm rozwija się, dzięki poprawności politycznej. Lenin rozwinął swoją działalność w państwie, w którym wręcz oficjalna cenzura istniała. Czyli, głupol znowu palnął kulą w płot.
    Nazizm rozwinął się dzięki temu, że inaczej władzę przejęliby komuniści, więc konserwatyści woleli Hitlera. I mieli rację – co innego komunistyczna Rosja, a co innego komunistyczne państwo w środku Europy.

   • Teraz bolszewizm rozwija się w Rosji i Chinach gdzie politycznej poprawności nie ma. W Rosji rządzi Putin z KGB, w Chinach rządzą komuniści.

   • Przecież Ci, głupolu, wykazałem brak korelacji między polityczną poprawnością i jej brakiem, a rozwojem totalitaryzmu.
    Pomijając Twoją ignorancję w sprawie charakteru bolszewizmu. Z Twoją wiedzą, w Polsce też do 2005 był bolszewizm, bo rządzili post-komuniści.

   • Putin jest bolszewikiem, bo napadł na Ukrainę i Syrię tak jak Lenin napadł na Polskę w 1920 roku a Stalin w 1939 roku.

    Czy wy prawiczki naprawdę uważacie że KGBowiec Putin przestał naśladować Lenina i Stalina?

    To że bolszewik Putin morduje teraz Ukraińców i Syryjczyków zamiast Polaków wam się podoba?

   • GW Bush też jest bolszewikiem, bo napadł na Irak, jak Lenin na Polskę w 1920.
    Masz jakąś obsesję na punkcie Putina? Jakieś mokre sny?

  • Głupia kretynko! My też wolimy Niemcy słabe i lewackie. I nikt nie ma żalu o to, że Merkel sprowadziła do niemiec czarnych przestępców, my tylko wyrażamy sprzeciw temu, że żąda tego samego od Polski.

  • Banderland < 892749823658257225028825 zabojstw DZIENNIE !
   Tesknimy , bys zdechla , ty banderowska , opertana kurwo !
   ^Kopiuj<wklej^ , kwik<kwik !

 2. Niemcy „nie mogą myśleć tylko o sobie”, więc myślą o Murzynach z Afryki, a o napadniętych przez Niemców i pomordowanych Polakach jakoś myśleć nie mogą… Jednym słowem – głupia i wredna pipa.

 3. jednak we łbach komunistów (to o Makreli) są durne myśli, żeby nie powiedzieć śmieci, albo goowno; to jednak chyba taki stan umysłu u komuchów; ciekawe kiedy ją Niemcy wyślą w diabły? i czy odważą się na to, a raczej czy ich stań mentalnie na takie działanie?;

  • Rozumiem że wolisz Niemcy silne i prawicowe jak w 1914 i 1939?

   Przeszkadzają Ci Niemcy słabe, lewackie i rozbrojone pod rządami Merkel?

   • Tak, bo nie chcę, by projektanci Audi, BMW, Mercedesów, KTM (austriacki, ale też zagrożony), Maybachów i Porsche zostali starci z powierzchni ziemi!

   • Banderland < 892749823658257225028825 zabojstw DZIENNIE !
    Tesknimy , bys zdechla , ty banderowska , opertana kurwo !
    ^Kopiuj<wklej^ , kwik<kwik !

   • Uważasz że dziś Niemcy są bliżsi starcia z powierzchni ziemi niż w 1914 i 1939?

    Możesz wreszcie napisać kiedy Niemcy mieli rządzący bardziej przyjaznych Polsce niż Merkel?

    W 1914? A może w 1939?

   • Przyjaźń wobec Polski? Jedyne co przychodzi mi na myśl to Bolesław Chrobry i jego koronacja z poparciem cesarza niemieckiego. W miarę (niestety nie idealnie!) dobrze było po wojnach światowych. Ps. Twoja hitleroza musi zostać zbadana przez psychiatrę!

   • Napisz w którym roku Niemcy były bardziej przyjazne Polsce niż dziś?

    W czasach Adenauera który nie uznawał granic Polski? Że co proszę?

 4. USA prze do wojny z Iranem niepomne nauk ze swoich bliskowschodnich krwawych eskapad, ale też nie zdając sobie sprawy z dalekosiężnych skutków swojego militaryzmu. Mądrzejsze kraje europejskie dystansują się od tego.

 5. Około czterystu osób protestowało przeciwko temu, by na Majorce znowu odbywała się corrida. Organizatorzy okrutnego widowiska, by ich zagłuszyć, puszczali z głośników muzykę. W tym utwór, którego publiczne odtwarzanie jest zakazane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here