Polski raper, który próbował popełnić samobójstwo na wizji, zaatakował nożem ludzi, a potem rzucił się na policjantów. Już siedział za próbę morderstwa [FOTO]

Psychotrop to pochodzący ze śląska muzyk działający na pograniczu takich gatunków jak „psycho-rap”, „horrorcore” i „trap-metal”. Znany jest z tego, że próbował popełnić samobójstwo „rytualne” podczas transmisji na żywo, siedział w więzieniu za próbą morderstwa i obryzgał fanów krwią na koncercie. Teraz znów ma kłopoty.

Psychotrop (wcześniej HST Djaboł) znany jest jedynie dzięki częstym kontrowersjom – więcej ma wspólnego z patostreamerami niż z byciem artystą.

Kiedyś pobił się z innym raperem Sulimem, później do sieci trafiło zdjęcie jego dziewczyny z jego penisem położonym na czole; następnie trafił do więzienia za usiłowanie morderstwa.

Po odsiadce było o nim cicho, aż do głośnej próby samobójstwa podczas transmisji na żywo – podciął sobie żyły, a jeden z oglądających wezwał karetkę.

Sam Psychotrop powiedział w wywiadzie dla „Glamrapu”, że był to rytuał przejścia, a nie próba samobójcza wynikająca ze słabości.

Teraz znów Psychotrop jest bohaterem skandalu stawiającego go w złym świetle. Miał rzucić się na grupkę mężczyzn z nożem – w jednym z nich rozpoznał osobę „hejtującą” go w internecie.

Po przyjeździe policji zaatakował również policjantów – miał ich także obrażać.

Raper obecnie znajduje się w areszcie, nie wiadomo jaki czeka go los. Był już w więzieniu odsiadując wyrok za próbę popełnienia morderstwa poprzez zadźganie kogoś nożem – teraz znów zaatakował tym narzędziem.

Źródło: Glamrap, Nczas.pl, Instagram