Sommer masakruje klimatycznych sekciarzy. „Takie jest globalne ocieplenie” [VIDEO]

Kangury hasające po śniegu/fot. Twitter Вести.Ru
Kangury hasające po śniegu/fot. Twitter Вести.Ru

Jak powszechnie się przekazuje, świat się ociepla z wyłącznej winy człowieka, a gdyby nie Greta Thunberg czy Inga pod Sejmem, już byśmy wszyscy umarli z powodu upałów. A jeśli fakty przeczą tym tezom, to tym gorzej dla faktów. Jeden z nich przytoczył właśnie Tomasz Sommer.

Jak wiadomo, w Australii zwykle jest raczej ciepło. Tym bardziej zadziwiać może fakt, że… spadł tam śnieg.

W sieci pojawiają się nagrania kangurów, które skaczą w białym puchu. Ta urocza scena jednak wskazuje na ważną rzecz.

O ile jedne regiony na świecie się ocieplają, inne się oziębiają. Ale o tym lewackie media konsekwentnie nie chcą wspominać ani słowem.

Po raz pierwszy od 35 lat na południowo-wschodnim wybrzeżu Australii spadł śnieg! Naoczni świadkowie filmowali stado kangurów skaczących nad zaspami. Niezwykły widok, prawda? – pisze na Twitterze redakcja „Wiesti”.

Takie jest globalne ocieplenie, że aż kangury po śniegu zapierniczają – podsumował Tomasz Sommer.

23 KOMENTARZE

 1. W australii jest teraz zima. Tam jest południowa pułkula i teraz jest tam środek zimy sommer zmasakrował sam siebie. Ponadto globalne ocieplenie może powodować np w pewnych regionach pojawinie sie nieznanych wczesniej zjawisk pogodowych.

  • Wiedziałem, że jakiś głupek się odezwie. Teraz wszystkie zjawiska pogodowe można podpiąć pod emisję gazów cieplarnianych, co zresztą ci naciągacze robią. Nie mają skrupułów, aby wyciągnąć kasę od frajerów.
   Pytania: Co stało się z miliardami, które do tej pory od nas wyciągnięto?
   Dlaczego mimo takich nakładów nigdzie nie udało się powstrzymać natury?

  • A czytać nie nauczyli? „O ile jedne regiony na świecie się ocieplają, inne się oziębiają. Ale o tym lewackie media konsekwentnie nie chcą wspominać ani słowem”.

   • Ale tych co się ocieplają jest więcej niż tych co się oziębiają ale skąd prawiczki mają o tym wiedzieć?

   • A poprzesz to twierdzenie jakimiś wiarygodnymi danymi? Już nie mówię o tym, że nawet wtedy Twój początkowy wpis i tak dowodzi, że sztuka rozumienia słowa pisanego nie jest Twoją mocną stroną.

  • Rekord na Antarktydzie minus 98 stopni.Poprzedni minus 88.Powiadasz,że w Szwecji po raz pierwszy od stu lat upały powyżej 30 stopni?Czyli ponad sto lat temu też bywały „upały”powyżej 30 stopni.Czy wtedy też jeździły masowo samochody i takie tam.Ach ta logika lewicowych mądrali.

   • Powstrzymywanie się od jedzenia produktów odzwierzęcych, żeby powstrzymać wzrost stężenia CO2 daje właśnie takie, politowania godne, efekty umysłowe.

   • Masz, sieroto po Marksie i Leninie:
    –38,9 °C[16] Puścizna Rękowiańska małopolskie 8 stycznia 2017
    –37,1 °C[21] Jabłonka małopolskie 8 stycznia 2017
    I bonusy:
    +40,2 °C Prószków opolskie 29 lipca 1921
    +40,0 °C[2] Zbiersk wielkopolskie 29 lipca 1921
    +39,6 °C[2] Kończewice kujawsko-pomorskie 11 lipca 1959
    +39,6 °C[2] Pętkowo wielkopolskie 29 lipca 1921

 2. Żenujące jest to, że dorosły facet po studiach, podobno z tytułem doktora (chociaż akurat nie nauk przyrodniczych), mówi tak skandalicznie idiotyczne rzeczy, by tylko podważyć coś, co już dawno można zauważyć gołym okiem. Nieważne, że w centralnej Polsce powysychały studnie. Nieważny jest bezprecedensowo gorący w Polsce czerwiec i rekordowy gorący lipiec na świecie. Topnienie lodowców, pożary na Syberii, inwazja tropikalnych owadów na coraz wyższych szerokościach geograficznych? A gdzie tam. Ten szur wie lepiej od tysięcy fizyków, biologów, klimatologów, hydrologów, że globalne ocieplenie to spisek Sorosa i totalnej opozycji. Wstyd mi, że kiedyś czytałem NCzas i głosowałem na Korwina. Pocieszające jest tylko to, że wy również nie uciekniecie przed tym, czego istnienia tak bardzo nie chcecie dopuścić do świadomości. Wystarczy kilka dekad.

  • Mikołaju przeczytaj jeszcze raz tekst. Czy jest tam napisane, że w Polsce nie wysychają studnie, że Czerwiec nie był rekordowo ciepły?
   „O ile jedne regiony na świecie się ocieplają, inne się oziębiają. ”
   Po prostu w Australii spadł śnieg, po raz pierwszy od 35 lat. Przyznasz, że ciężko podciągnąć to pod globalne ocieplenie. Chyba że antypody nie są częścią globu?

  • Może dr Sommer umie czytać, nie tylko te podsuwane przez szczwanych geszefciarzy gotowce.
   http s://www.rp.pl/artykul/763153-Walka-z-CO2-to-hipokryzja—Kolenda-o-ociepleniu-klimatu.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here