Zabił jedną osobę i zranił przypadkową kobietę nożem krzycząc „Allahu Akbar”. W końcu dostał krzesłem i skrzynką. Skończył bez spodni [VIDEO]

Islamski nożownik w Sydney spacyfikowany krzesłem i skrzynką Źródło: Twitter
Islamski nożownik w Sydney spacyfikowany krzesłem i skrzynką Źródło: Twitter

Australia. Do niebezpiecznego incydentu doszło w Sydney. Śniady mężczyzna biegał po ulicy z nożem chwaląc Allaha. Biegał dopóki nie dostał krzesłem i skrzynką. Na końcu z spodniami opuszczonymi do kolan został odprowadzony przez policję do radiowozu.

Uzbrojony w nóż mężczyzna biegał po ulicach Sydney z okrzykiem „Allahu Akbar” na ustach i terroryzował przechodniów. Człowiek ten zachowywał się jak niezrównoważony – skakał po jadących samochodach i wydzierał się na cały głos.

Nożownik najprawdopodobniej zabił jedną osobę – znaleziono ciało – a potem ranił nożem przypadkową kobietę. Po wszystkim miał krzyczeć „Allahu Akbar, zastrzelcie mnie w moją pier**ną twarz!”.

Odwaga przechodniów uratowała potencjalne ofiary

Gdy mężczyzna wskoczył na maskę samochodu kierowcy Ubera, ten umiejętnie przyspieszył zrzucając napastnika z pojazdu co wybiło zamachowca z szaleńczego rytmu.

Następnie do nożownika podbiegli przechodnie uzbrojeni w krzesło z restauracji i plastikową skrzynkę. Tymi przedmiotami go spacyfikowali i oddali w ręce policji.

Odprowadzanemu do radiowozu napastnikowi spadły spodnie co musiało być dla niego upokarzające – miejmy nadzieję, że ani polski Rzecznik Praw Obywatelskich, ani zindoktrynowani Amerykanie nie będą w tej sprawie interweniować.

Źródło: Twitter