Chce zabłysnąć w ten prymitywny sposób? Margaret chce dokonać apostazji. Powód jest zaskakujący

Margaret. / foto: Instagram
Margaret. / foto: Instagram

Margaret to jedna z najpopularniejszych młodych piosenkarek w Polsce. Ostatnio zdradziła ona swoje plany wzięcia udziału w sesji dla magazynu „Playboy”. Przy okazji udzieliła wywiadu, w którym odniosła się do swoich relacji z Kościołem.

Margaret przyznała, że w dzieciństwie była wielokrotnie zmuszana do chodzenia na Msze święte. Jednakże już wówczas miała problem z podejściem Kościoła do niektórych kwestii, przede wszystkim do cielesności.

– Mam takie wspomnienie z okresu nastoletniego, gdy jeszcze regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did. Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane – wyznała piosenkarka.

Co więcej, jurorka kolejnej edycji programu „The Voice of Poland” przyznała, że to jest właśnie powodem dokonania aktu apostazji.

Słowa piosenkarki spotkały się z komentarzami ze strony prawicowych dziennikarzy.

– Kościół tego nie przetrwa – napisał Witold Świetlik.

Z kolei Paweł Ozdoba dodał: – Aby dokonać aktu apostazji, konieczne jest wyrażenie swej woli na piśmie i przedstawienie jej przed proboszczem. Podejrzewam, że ta pani nawet nie wie kto nim jest i gdzie go można znaleźć. Abstrahując od wszystkiego, współczuję jej pogubienia.

Źródło: wp.pl

16 KOMENTARZE

   • Kościół katolicki zniszczył mentalnie Polaków, jezuici wyprali im mózgi kultem kwietyzmu, co doprowadziło do upadku monarchii dziedzicznej, a potem do rozbiorów. Na skutek tego prania mózgów Polacy stali się skrajnie wspakulturowi i utracili ducha wojownika. Tego nie było i nie ma w krajach północy które są protestanckie. Podczas gdy w krajach północy jest tylko jeden wróg lewica tęczowa, w Polsce stwarza się zƚudzenie jakoby KrK był jedynym ratunkiem przed dewiantami z LGBT, a prawda jest taka, że oni sami w tym KrK nie są normalni. To są w większości tak samo komuniści i krypto-dewianci. Ja rozumiem, że w każdym zawodzie znajdą się zboczeńcy, tylko, że w episkopacie ogromna ich ilość jest ukrywana, przez to wydaje się, że oficjalnie wcale nie jest ich tam dużo. Ludziom wydaje się, że KrK walczy z LGBT – To jest nieprawda, przecież KrK w większości poparł PiS, a co robi PiS? Udaje, że coś w tej kwestii robi, a nie robi nic, a nawet jeszcze po cichu wspiera środowisko LGBT. Gdyby Polska była protestancka, to Korwin już dawno byłby u władzy – tak charyzmatyczna osobowość nie przechodzi bez echa w krajach gdzie ludzie są normalni, natomiast Polacy nie są normalni, tak samo jak KrK nie jest normalny. W zasadzie to już nie są Polacy tylko polakatolicy wierzący i niewierzący, praktykujący i niepraktykujący, Oni już dawno utracili ducha wojownika i ducha czƚowieka twórczego. Kraje takie jak Polska, czy Włochy to tak naprawdę pośmiewisko Europy. Ja jestem Polakiem owszem, ale nie polakatolicy. Polecam film niepraktykującego polakatolika Tomasza Siekielskiego. „Tylko nie mów nikomu” Polecam również dzieła Jana Stachniuka oraz Antoniego Wacyka

   • (edit)
    Polecam film niepraktykującego polakatolika Tomasza Sekielskiego. „Tylko nie mów nikomu” Polecam również dzieła Jana Stachniuka oraz Antoniego Wacyka

   • „Jezuici wyprali im mózgi kultem kwietyzmu, co doprowadziło do upadku monarchii dziedzicznej”. Jezuici pojawili się w Polsce (niezbyt licznie zresztą) kilka lat przed śmiercią Zygmunta Augusta, więc dalej nie chce mi się czytać.

   • Katolicyzm do tego doprowadził, a Jezuici tylko dokończyli robotę. Skąd u ciebie taka bierna postawa, że nawet nie chce ci się przeczytać tak krótkiego komentarza? Ja wiem.

    Trzeba zerwać konkordat, LGBT-owcy to mniejszy problem, usunie się ich własnością prywatną, oni i tak są w mniejszości i mało kto zwraca na nich uwagę.

  • Zgadzam się, apostazja w formie jaką proponuje prawo kanoniczne wdrożone w Polsce nie ma sensu. Można uzyskać najwyżej adnotację o apostazji w księgach parafialnych i otrzymać kopię aktu chrztu z notką o wystąpieniu z łona tejże instytucji. Moloch i tak przechowuje dane osobowe oraz używa ich do naginania różnych statystyk. Remedium: nie uczęszczać, nie praktykować, nie interesować się, nie myśleć o tym. Pozdrawiam

  • Do @PiS to nie jest centrum, tylko lewica. Mój czas jest cenny więc czytam tylko to dzięki czemu mogę coś zyskać, np. wiedzę. Ale powiedzmy, że Twój tekst na temat Jezuitów to tylko jednorazowa wpadka. To dlaczego najbardziej sprzyjał im Stefan Batory, którego można posądzać o różne rzeczy ale nie o kwietyzm? A do protestantów mnie nie zachęcisz dopóki ci nie odetną się od zbrodniarzy Lutra i Kalwina. LGBT-owcy to nie jest mniejszy problem (największy zresztą w krajach niegdyś protestanckich) – zamiast Siekielskiego proponuję wykłady prof. Chodakiewicza. Odsetek pedofilów wśród księży katolickich nie obiega od średniej krajowej, wśród PDrastów przewyższa ją wielokrotnie.

   • No, ale jakoś piszesz. Mój tekst nie jest żadną wpadką. Rozbiorów Polski było trochę więcej, niż jeden. Co z tego skoro społeczeństwo Polskie było już mocno zdegenerowane.

    Nie mam zamiaru cię do niczego zachęcać. Wyczyny Lutra i Kalwina to jest nic przy tym co przez wieki wyczyniał i wyczynia kościół rzymskokatolicki.

    To nie prawda, że w krajach protestanckich jest najwięcej LGBT, więcej jest krajów katolickich w których LGBT jest uprzywilejowane. Wydawałoby się, że w takiej Polsce która jest rzekomo rządzona przez partię katolicką i konserwatywną zrobią z nimi porządek, ale jest odwrotnie – to zjawisko jeszcze bardziej się nasiliło za rządów PiS-u. Nawet TVP jest teraz bardziej przychylna lewackim partiom, a prawica nie istnieje.

    No, a ile jest homosi w samym episkopacie? – No właśnie i tu jest myk.

   • Teraz swobodnie przeskakujesz od likwidacji monarchii dziedzicznej do rozbiorów (głupie 200 lat), dając przy okazji do zrozumienia, że to mój pomysł. Co skutecznie zniechęca do prowadzenia merytorycznej dyskusji. Zwróć tylko uwagę, że wprawdzie było w historii kilku papieży mających na koncie niecne uczynki ale kościół katolicki nie nazywa się np. kościołem Jana XII. Czego nie można powiedzieć o kościele luterańskim. Mógłbym się jeszcze policytować w kwestii liczby spalonych „czarownic”, zamordowanych Indian czy, bardziej współcześnie, poparcia dla Hitlera w wyborach ale jestem dziwnie pewny, że znowu zaczniesz pisać od Sasa do Lasa, w razie potrzeby powołując się na wymyślone dane.

   • Jaki twój pomysł? Napisałem wyraźnie, że to katolicyzm jest przyczyną zmiany charakteru narodowego Polaków. Czasami 20 lat wystarczy żeby dokończyć degenerację. PiSowi ta sztuka udała się w rok, przy pomocy 500+ i innych zasiłków. PiS zmienił nastroje w społeczeństwie, przez co zaczęły podnosić łeb różne szuskie, roszczeniowe i debilne środowiska narodowo socjalistyczne i komunistyczne, promujące ideologie od miękkiego keynesistowskiego socjalizmu, po bolszewizm, w związku z tym nasiliły się ataki na libertarian i klasycznych liberałów.

    Skąd u ciebie takie dziwne przekonanie, że większość protestantów popiera Lutra i Kalwina? W protestantyzmie jest jakiś postęp i dyskusja, a w katolicyzmie jest zacofanie i ogólna nędza.

    Nie wypisuj bzdur, że KrK odcina się od swoich papieży.

    Tak to jest, że silniejsza cywilizacja wypiera słabszą, w tym przypadku cywilizacja katolicka jest tą słabszą, bo nie ma konkurencji ze strony innych wyznań.

    Katolicy też popierali Hitlera, a w krajach katolickich niewolnictwo utrzymywało się dłużej, niż w krajach protestanckich, Poza tym niewolnictwo było i jest nieopłacalne, ale to już inny temat.

    Jakie wymyślone dane? Przecież napisałem wyraźnie skąd to wziąłem.

 1. Mój dziadek mawiał: durni nie sieją,nie orzą,durnie się sami rodzą.ta o końskiej gębie chce większej kasy,a czym ludzi zainteresuje? przecież tematy dupne są teraz na topie,i podejrzewam że nie ma nic więcej do zaoferowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here