Kot już mu nie wystarcza! Kaczyński niczym Piłsudski? Pod siedzibą PiS stał zaparkowany koń! [FOTO]

Brązowy koń na czarnym tle Źródło: Pixabay
Brązowy koń na czarnym tle Źródło: Pixabay

Pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości stał zaparkowany… koń. Czyżby kot już nie wystarczał naczelnikowi państwa? Może Kaczyński do serca wziął sobie porównania do Piłsudskiego? Koniem zainteresowali się nawet funkcjonariusze SOPu.

Koń już jest – jeszcze tylko szabelka i Jarosław Kaczyński będzie mógł ruszyć na Kraml, na Berlin i gdzie tam tylko jeszcze będzie chciał.

Może mieć delikatny problem ze wsiadaniem, ale od tego ma wiernych giermków: Błaszczaka, Czarneckiego, Morawieckiego…etc.

To oczywiście żarty, ale to że pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie stał zaparkowany koń jest całkowitą prawdą.

Zwierzę wzbudziło nawet zainteresowanie funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa, którzy postanowili przyjrzeć mu się z bliska. Może sprawdzali czy to aby nie koń trojański.

Finalnie okazało się, że rumak nie jest członkiem PiS i żaden z polityków partii rządzącej do niczego nie chce go wykorzystywać.

Zwierzę nie uciekło również z Janowa Podlaskiego i nie przybyło na Nowogrodzką po to aby zemścić się na politykach z obozu rządzącego.

Koń czekał w tym miejscu na sesję fotograficzną organizowaną przez studio znajdujące się w tym samym budynku co siedziba partii Jarosława Kaczyńskiego.

Pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości pojawił się... biały koń Źródło: Fakt.pl
Pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości pojawił się… biały koń
Źródło: Fakt.pl

Źródło: Fakt.pl

10 KOMENTARZE

 1. Debilny artykuł. Co tu śmiesznego?Autor tego gniota ma wątpliwe poczucie humoru. Natomiast żaden z was nie dorasta do pięt Kaczyńskiemu, chociaż nie jest zbyt wysoki.

  • Widzę, że mam do czynienia z wyznawcą kaczora. Nie ważne jakie kroki podejmie twój guru, mimo wszystko musisz mu zaufać, on jest ideologią samą w sobie. A co takiego osiągnął kaczor, że jest dla ciebie autorytetem? Przecież ten czƚowiek to zwykły bandyta o przeciętnej inteligencji, który nic nie osiągnął. Ten karzeł może Panu Sommerowi buty czyścić.

   • ŹLE widzisz. To jest ocena debilnego artykułu. Kaczyński w stosunku do egzotycznej trzódki Konfederacji i Sommera to prawdziwy mąż stanu. Taka jest hierarchia utworzona w wyniku naszej słynnej transformacji ustrojowej z Magdalenki. Ja, mości panie, mam inne autorytety i jest mi przykro, że muszę przyznawać pierwszeństwo demagogom. Na bezrybiu i rak ryba.

  • Wyznawco kaczora mąż stanu to jest ktoś kto potrafi bronić suwerenności, a pod rządami takiej osoby kraj szybko się rozwija. Kaczor nie broni suwerenności – nawet ją oddaje (zdrada lizbońska) oraz ulega naciskom obcych państw, a za jego rządów Polska zdycha gospodarczo i jest inflacja, potencjał ludzki jest marnowany na jakieś 500+ które (jak pokazują badania) w ogóle nie działa, a jest wręcz szkodliwe. To tyle o tym twoim czerwonym bydlaku.

   Nie wiem co masz na myśli pisząc „egzotycznej” Szczerze, dla mnie znaczenia z kim środowisko Korwina startuje do sejmu, bo w parlamencie potrzebna jest elita – taką elitą jest środowisko Korwina, a średnia IQ to papierek lakmusowy: wolnosc24.pl/2017/04/26/wyborcy-partii-wolnosc-to-najbardziej-swiadomi-ludzie-w-polsce-wolnosciowcy-maja-najwieksza-wiedze-o-panstwie-pozostali-daleko-w-tyle-najnowsze-badanie/

   Dla mnie jesteś zwykłym pomocnikom plebejskich bandytów.

  • (edit)
   Nie wiem co masz na myśli pisząc „egzotycznej” Szczerze, dla mnie nie ma znaczenia z kim środowisko Korwina startuje do sejmu, bo w parlamencie potrzebna jest elita – taką elitą jest środowisko Korwina, a średnia IQ to papierek lakmusowy: wolnosc24.pl/2017/04/26/wyborcy-partii-wolnosc-to-najbardziej-swiadomi-ludzie-w-polsce-wolnosciowcy-maja-najwieksza-wiedze-o-panstwie-pozostali-daleko-w-tyle-najnowsze-badanie/

   Dla mnie jesteś zwykłym pomocnikom plebejskich bandytów.

 2. tak,ten ówczesny rzymski prezydent-premier-hetman, to jednak wiedział,komu można zaufać,a i trzeba zaznaczyć,że i wówczas do czyszczenia luja,tego kunia,była używana płeć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here