Paranoja. Amerykańska aktorka przeprasza za to, że urodziła się biała i uprzywilejowana. „Czuję wstyd”

Rosanna Arquette/fot. PAP/Abaca
Rosanna Arquette/fot. PAP/Abaca

Rosanna Arquette, amerykańska aktorka i reżyserka publicznie przeprosiła za to, że… urodziła się biała i rzekomo uprzywilejowana. Podkreśliła, że wstydzi się swojego koloru skóry.

Przepraszam, że urodziłam się biała i miałam przywileje. Obrzydza mnie to. I bardzo mi wstyd – powiedziała Arquette.

Co ciekawe, gwiazda „Pulp Fiction” ma majątek szacowany na 9 milionów USD. Nie wiadomo właściwie, co ją skłoniło do tak absurdalnego i rasistowskiego wyznania.

Wcześniej Arquette opublikowała zdjęcie na którym klęczy na jednym kolanie. Za nią zaś znajdują się amerykańskie flagi. – Nigdy więcej nie stanę za flagą – napisała w tweecie.

Aktorka znana jest z lewackich poglądów. W marcu ogłosiła, że Donald Trump „utrwala chorą dyktaturę” i prowadzi rząd, który „znormalizował gwałt rasowy, masowe mordowanie z broni pedofilii, homofobii”.

Dzieci są chore i umierają w okrutnych obozach koncentracyjnych w stanach zjednoczonych Ameryki. To będzie dziedzictwo administracji Trumpa – przekonywała.

Niedawno podobne wyznanie wygłosiła Julie Delpy. W 2016 roku powiedziała, że „nie ma nic gorszego niż bycie kobietą” w Hollywood i żałuje, że nie jest czarna.

Źródła: twitter.com/breitbart.com

21 KOMENTARZE

 1. A wiecie, że wielu wodzów SPRZEDAWAŁO tych, których nie chciało u siebie? Niektórzy nawet łapali niewolników i czyniło z tego źródło utrzymania!

 2. A co to za problem rozdać majątek Murzynom? Kłapanie dziobem nic nie kosztuje, a zrobienie z siebie kretynki w dzisiejszych czasach to nawet atut. U nas zresztą też. O prof. Płatek słyszeli chyba wszyscy, a kto słyszał o prof. Agnieszce Zalewskiej?

  • 2. Mam nadzieję, że nie wstydzi się, że jest Żydówką, bo to byłby ….antsemizm:)
   …”najstarsza z pięciorga dzieci aktora Lewisa Arquette (ur. 14 grudnia 1935, zm. 10 lutego 2001), nawróconego z katolicyzmu na islam[4][5] i polskiej Żydówki Mardi (z domu Nowak…”

   • A wpis o tym z nr3, o tym, ze „stand for” tutaj to raczej „wspierać”, wciąż jst jakoś blokowany – kilkukrotnie

  • Nie pojawiają się, bo parę lat temu jakiś geniusz ustawił filtr na niektóre losowe wyrazy i chyba nikt nie potrafi tego cofnąć. Pisałem o tej sprawie do redakcji dwa miesiące temu. Odpowiedzieli „Dziękujemy za uwagi, rozważamy pewne zmiany w systemie komentarzy” i na tym koniec.

 3. bogatym debilom wolno —-zdebilać się ,zdebilnieć się ??? a idiotki typu wyżej,jak im nie pasuje-to niechaj się wypomadują pastą czarną do butów,marki Buvi,

 4. jako biały nie-zyd czuje sie szykanowany gdzieś od 1981 roku znaczy już w podstawówce, nawet bym zasugerował ze w Polsce jest społeczenstwo kastowe, polak w Polsce jest kastą najniższą nawet poniżej psa, nad ktorymi to w kazdym teleexpresie rozpaczają, no i nad rzydami oczywiście

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here