Grzegorz Braun poprosił o pomoc. „Władza ukradła nam już co najmniej połowę tego czasu, który w normalnych okolicznościach byłby nam dany na prowadzenie zbiórki podpisów” [VIDEO]

Grzegorz Braun/Fot. YouTube
Grzegorz Braun/Fot. YouTube

Jeden z liderów Konfederacji Grzegorz Braun zwrócił się z apelem do sympatyków tej formacji. Polityk poprosił o pomoc w zbiórce podpisów, umożliwiających ugrupowania w wyborach parlamentarnych.

Prośba o podpisy, w dowolnych, możliwie hurtowych ilościach, ale i pojedyncze sztuki przyjmiemy i będziemy wdzięczni. Podpisy poparcia kandydatów Konfederacji, tej Konfederacji, którą współtworzy Ruch Narodowy, Wolność Korwina i Korona – Konfederacja Korony Polskiej – mówił.

Listy z podpisami, które sami złożycie szanowni, drodzy, kochani, które zbierzecie wśród znajomych, nieznajomych, bliskich, dalszych krewnych i przyjaciół, przekazujcie naszym pełnomocnikom – pełnomocnikom Korony. Ich lista na stronie internetowej Konfederacja Korony Polskiej i na profilach facebookowych związanych z moim nazwiskiem – dodał.

Władza ukradła nam już, myślę, że łącznie co najmniej połowę tego czasu, który w normalnych okolicznościach byłby nam dany na prowadzenie tej zbiórki podpisów, bo najpierw tajemniczo opóźniano ogłoszenie terminu wyborów, potem – kiedy już ten termin został ogłoszony – następny tydzień został nam zabrany, ponieważ Państwowa Komisja Wyborcza nie spieszyła się z formalnościami – przypomniał.

A zatem czas jest krótki, jest ekstremalnie krótki. Jeśli chcemy wygrać, musimy najpierw wykupić los na loterii. W tym przypadku losem na tę loterię są właśnie podpisy, których w każdym z 41 okręgów trzeba zebrać niebanalną ilość. Bardzo proszę, upraszam, zachęcam, wzywam Szanowni Państwo do tego, żebyśmy tej szansy nie przegapili. Szansy na to, żeby co najmniej włożyć kijek w szprychy, a czas pokaże, czy jakichś większych rzeczy nie zdołamy dokazać, ale warunkiem pomyślnie zakończona zbiórka podpisów – zaapelował Grzegorz Braun, z góry dziękując za pomoc.

Źródło: YouTube

29 KOMENTARZE

 1. Kto uratuje Polskę i Polaków? Czy nie widzicie tego, że NASZ! kraj umiera w my wszyscy razem z nim? Czy tak bez walki oddamy wszystko co nasze, naszym wrogom!? … (wiadomy kanał) pt. „Jan Zbigniew Potocki – Tragiczna Sytuacja Rolników i Sadowników + GMO”
  Ps. Ma prawo komuś nie podobać się ta czy inna osoba, ale akurat w powyższym filmiku zawarta jest prawda, zwłaszcza ta, jak jesteśmy truci. Zapewniam was, że Sienkiewicz nie jest prorokiem ale jakże celnie określił sytuację Polski i Polaków w słynnym „ch.j, d.pa i kamieni kupa”. Ale, ale!… Swego czasu była afera z solą (o innych nie chce mi się pisać bo i wszyscy doskonale znają temat) ale czy choć tą jedną sprawę rozwiązano a winnych osądzono i ukarano!? Nieee!? A jak myślicie dlaczego?

  • Potocki… Gość, który uważa, że jest prawowitym prezydentem Polski. Brawo. I pewnie wydaje ci się, że jak ktoś jest błaznem, to akurat na inny temat mówi samą prawdę i to powinno być dla ciebie wiarygodne źródło faktów naukowych.

   • Następny niekumaty Tomcio? No to napisz gdzie w tym filmiku jest kłamstwo. Czy ja gdzieś piszę, że to jest dla mnie źródło faktów naukowych? Po co odwracasz uwagę od meritum? No dobra! Mnie nie musisz tłumaczyć, bo takich mąciwodów cel jest oczywisty!

   • Tekluniu, z zasady nie ekscytuję się filmami dla gamoni na youtube, dlatego właśnie, że są produkowane dla gamoni. I tak, jak nie chce mi się ci tłumaczyć, co w bajce o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach jest fikcją, tak nie chce mi się ci tłumaczyć, co jest bzdurą w nagraniu pajaca myślącego, że jest prezydentem Polski i dlaczego fakty naukowe powinnaś czerpać skądś indziej. Bo tak – jak oglądasz filmik nagrany przez pajaca i ekscytujesz się, że w nim wszystko prawda, to czerpiesz z niego „fakty naukowe”, mimo że tego nie jesteś świadoma najwyraźniej.

  • Deklu @olo-porąbany! Naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem. Ja nigdzie nie muszę szperać, bo i dostępu do teczek niczyich nie mam, tak samo jak i nie mam pewności, czy ktoś nie gra cudzymi teczkami i czy nie oczernia innych osób. Tak samo jak i nie mam pewności, czy swoim głupim wpisem @olo nie chce odwrócić uwagi wszystkich od faktycznych wrogów i agentów obcych, których ponoć mnóstwo się przyssało do Polski? Napisz lepiej o ponoć 40 tys. obcych z jednego wzgórza, którzy powoli ponoć przejmują NASZ! kraj? To będzie bardziej interesujące. Tylko pisz prawdę!

 2. Naprawdę partia, która miała być „siłą, której nikt już nie zatrzyma” nie może sobie dać rady z zebraniem w 2 tygodnie 2-5 tys. podpisów, żeby zarejestrować listę czy kandydata? Przecież to tylko 150-350 dziennie. Naprawdę jesteście aż tak słabi i tak mało macie zwolenników, że to stanowi problem?

   • A czego niby nie zrozumiałem? Mają problem z zebraniem śmiesznych 2-4 tys. podpisów w 2 tygodnie – nieprawdaż? O czym to dowodzi?

   • Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Pan Braun błaga niemalże o pomoc, mówiąc że mają problem z zebraniem tak małej liczby podpisów.

   • „Niemalże błaga” – to znaczy, że nie błaga, tylko grzecznie prosi, bo podpisy same się nie zbiorą.

   • O – patrzcie, wyborca Konfederacji. Przedstawiciel, jak to jeden kretyn tu stwierdził, „elity”.

    Hahahahahahaha!

   • Tępaku, a skąd wiesz, że to jest wyborca Konfederacji? Nawet jeśli jest to przecież nie znaczy, że jest elitarny.

 3. Będę głosował na Konfederację bo chcą zniesienia podatku dochodowego od osób fizycznych i CIT-u inne tematy to tematy zastępcze mające odwrócić uwagę od pieniędzy.

 4. Skad brac formularze poparcie?!
  Na jaki adres slac albo znaiesc zebrane podpisy?!
  Kiedy dokladnie mija termin zbiorki podpisow?!
  Jakie sa warunki zbiorki podpisow ( kto moze, kto nie moze etc?!

  • konfederacja.eu/wp-content/uploads/2019/08/Wykaz-podpis%C3%B3w-poparcia-KONFEDERACJA-SEJM.pdf

   konfederacja.eu/#podpisy

 5. kodomitów widziałem na ulicach jak zbierali podpisy konfederatów nie widziałem
  jakaś flaga, stolik, parasol od deszczu i jedziemy.
  ale nie nie widac by ktos sie tym przejmował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here